Keistos taisyklės, kurios galioja tik karališkosios šeimos atstovėms

Karalienės, hercogienės bei princesės... Šių karališkųjų šeimų atstovių gyvenimas iš pažiūros atrodo tarsi svajonė. Prašmatnios puotos, intelektualios kalbos, stilingiausi apdarai - kiekvieną vakarą prieš užmiegant apie tai fantazuoja milijonai pasaulio merginų.

Visgi tik menka dalis žino, kokių griežtų taisyklių privalo laikytis karališkosios šeimos atstovės. Kartais net nesuprantamų bei absurdiškų. Minutėlei įsikūnyk į garsiausias pasaulio princeses ir pagyvenk jų kailyje. Jei esi princesė, būtinai turi...


1. Gyventi pagal karalienės namų taisykles. Pavyzdžiui, jei Didžiosios Britanijos karalienė pabaigia valgyti anksčiau už tave, tu privalai sustoti valgyti, nesvarbu, tavo lėkštėje liko maisto ar ne. Išvada - visuomet stebėk karalienę!


2. Tu negali balsuoti. Jei esi princesė, negali dalyvauti visuotiniuose valdžios rinkimuose. Bent jau Didžiojoje Britanijoje. Nors nėra priimto įstatymo, kuris draustų karališkosios šeimos atstovams balsuoti, balsavimas nėra prideramas. Tad apie balsavimo teisę pamiršk!


3. Tu visada, visada, visada turi būti stilinga. Net jei peršalai ir šniurkščiodama turi patekti į ligoninę - privalai atrodyti įspūdingai. Nesvarbu, ar tai būtų princesiškiausias aksesuaras skrybelė, ar prašmatni suknelė, ar dalykiškas kostiumėlis - su sportiniais drabužiais iš namų žengti negali.Princesės
Princesės
Vida Press4. Privalai aukoti. Aukojimas įvairioms institucijoms - princesių pareigybė. Kaip ir nuoširdumas, geraširdiškumas ir atvirumas. Princesė, stokojanti šių savybių, iš karto yra nulinčiuojama kaip pikta ir netrokštanti padėti kitiems. Tiesa... tokios neegzistuoja. Būtent todėl dauguma princesių įsteigia savo nuosavas labdaros organizacijas.


5. Privalai mokytis kuo daugiau kalbų. Princesė privalo tapti poliglote - kaip ji važinės po įvairias pasaulio šalis ir bendraus su vietiniais gyventojais, nemokėdama kalbos?Kate Middleton
Kate Middleton
Vida Press6. Privalai susipažinti su kuo daugiau žmonių vienu metu. Nesvarbu, vakarėlyje ar oficialiame priėmime, karališkosios šeimos atstovė privalo kuo greičiau prisistatyti visiems svečiams. Šis susipažinimas svarbus plėtojant ateities santykius. Be to, karališkosios šeimos atstovė privalo raiškiai ir aiškiai kalbėti, būti empatiška.Princesės Eugenija ir Beatričė
Princesės Eugenija ir Beatričė
Vida Press7. Negali valgyti vėžiagyvių. Būtent dėl šio maisto produkto apsinuodija didžiulė dalis pasaulio gyventojų, o kadangi princesių grafikas itin užimtas, jos neturi laiko apsinuodijimui maistu! Dar viena taisyklė - tinkama mityba, kuri karališkosios šeimos atstovių gyvenime tiesiog būtina.


8. Turi mesti savo karjerą ir hobius. Tik patapusi princese, privalai mesti veiklas, kurias atlikai iki tapimo karališkosios šeimos nare. Nesvarbu, jog prieš tai tiesiog dievinai kulinariją - tikėtina, jog tapus princese paprasčiausiai neliks laiko saviems malonumams.


9. Trys kąsniai - tavo kasdienybė. Dalyvaudama oficialiuose renginiuose princesė privalo paragauti ne daugiau nei tris kąsnius patiekto maisto. Galbūt todėl visos be išimties princesės - lieknos it nendrės?


10. Privalai pamiršti savo pašėlusiąją pusę. Jei vis neįgyvendindavai senos svajonės pralėkti didžiuliu motociklu, tapusi princese to taip ir nepatirsi. Princesė privalo laikytis griežtų taisyklių bei paisyti moralinių normų, kurios neleidžia jai sukelti net menkiausio skandalo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis