(Ne)tobulos: įžymybės su kūno defektais

Pasaulinio garso žvaigždes daugelis laiko tobulais. Visuomet nepriekaištingai atrodančios, su dailiausiu makiažu, profesionalų atliktomis šukuosenomis ir stilingiausiais apdarais.

Tačiau net ir įžymybės nėra apsaugotos nuo gamtos pokštų. Šios penkios žymios merginos gimė su kūno defektais. Laimei, šie kūno defektai joms nesutrukdė nei sėkmingai kilti žinomumo laiptais, nei kurti laimingą asmeninį gyvenimą. Štai jos - visoms žinomos merginos, kurių kūnai nėra tobuli


Lilly Allen


Dainininkės Lilly Allen kūno defektas labai jau intymus, mat ji po savo liemenėle slepia... trečią spenelį. Tiesa, ši stebinti mėgstanti atlikėja visai spenelio nesigėdina ir net viešai savo trečiąjį spenelį yra pademonstravusi per vieną televizijos laidą. Na, ką galima pasakyti... sveikintina už drąsą!


Lilly Allen
Lilly Allen
Vida Press


Megan Fox


Nors ši gražuolė atrodo tobula, bet vis dėlto turi vieną trūkumą – jos dešinės rankos nykštys yra per trumpas ir panašus į pėdos nykštį. Tai vadinamoji rankų vystymosi anomalija, kuomet užauga per trumpi pirštai. Nors Megan savo trūkumo pernelyg neviešina, visgi paparaciams kartais pavyksta pagauti šį jos defektą.


Megan Fox
Megan Fox
Vida Press


Kate Bosworth


Šios aktorės kūninis defektas ne toks jau ir baisus. Kate akys yra skirtingų spalvų – viena mėlyna, kita žalsvai ruda. Iš toli šio spalvų skirtumo beveik nematyti, tačiau nufotografavus aktorę iš arčiau kontrastas iš tiesų yra ryškus.


Kate Bosworth
Kate Bosworth
Vida Press


Karolina Kurkova


Ši manekenė, sužibėjusi ir „Victoria Secret“ mados šou, turi vieną nestandartinį defektą: ji neturi bambos. Vis dėlto tai netrukdo manekenei dėvėti maudymosį kostiumėlius iš dviejų dalių. Atvirkščiai – viename interviu ji teigė, jog jai toks trūkumas net yra žavingas. Gražuolė įprastos bambos neteko dar vaikystėje, kuomet jai buvo atlikta išvaržos operacija. Džiugu, kai žmonės vietoje trūkumų mato privalumus. Reikėtų ir mums taip dažniau, ar ne?


Karolina Kurkova
Karolina Kurkova
Vida Press


Jennifer Garner


Mielai atrodanti aktorė ant savo pėdų turi visai nemielą defektą: jos pėdos pirštai yra labai keistai susikryžiavę. Vienas pirštas yra užlipęs ant kito. Vis dėlto aktorei pavyksta šį defektą nuslėpti.


Jennifer Garner
Jennifer Garner
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis