6 kino juostos, sužibėjusios „Auksiniuose gaubliuose“

Sekmadienį buvo paskelbti prestižinių „Auksinių gaublių“ laimėtojai. Ryškiausios Holivudo žvaigždės susirinko į Beverli Hilsą – ten sausio 5 d. įvyko 77-oji „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonija, kuria pradėtas kino apdovanojimų sezonas.

Geriausiu draminiu filmu pripažinta karinė juosta „1917“. Geriausiu režisieriumi buvo paskelbtas Samas Mendesas, apdovanojimą pelnęs taip pat už „1917“.


Quentino Tarantino filmas „Vieną kartą Holivude“ (Once Upon A Time... In Hollywood) pelnė tris apdovanojimus: režisierius atsiėmė apdovanojimą už geriausią miuziklą/ komediją, geriausią scenarijų, taip pat Bradui Pitui už vaidmenį šiame filme atiteko geriausio antraplanio aktoriaus apdovanojimas.

Geriausia draminiame filme suvaidinusia aktore tapo Renée Zellweger už vaidmenį filme „Džudi“ (Judy). Geriausiu aktoriumi – pagrindinį vaidmenį filme „Džokeris“ (Joker) atlikęs Joaquinas Phoenixas.

Geriausia miuzikle/ komedijoje pasirodžiusia aktore tapo Awkwafina už vaidmenį „Atsisveikinimas“ (The Farewel), o geriausiu miuziklo/ komedijos aktoriumi pripažintas Taronas Egertonas už pasirodymą filme „Rocketman“.


Geriausios aktorės už antraplanį vaidmenį apdovanojimas atiteko Laurai Dern, suvaidinusiai filme „Santuokos istorija“ (Marriage Story).

Geriausiu TV serialo/mini filmo kategorijoje paskelbtas Lietuvoje filmuotas „Černobylis“ (Chernobyl)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis