Naujasis „Huawei Nova 5T” – „Instagram” žvaigždžių svajonė

Išmaniuosius telefonus su vienomis geriausių kamerų kuriantis „Huawei“ šį sezoną ir vėl pristatė telefoną, sukurtą tiems, kurie nori savo Instagrame demonstruoti profesionalaus fotografo gebėjimus. Naujasis „Huawei Nova 5T“ daro stebuklus – jame įmontuotas dirbtinis intelektas pats parenka geriausius nustatymus, atpažindamas, ką fotografuojate – žydrą atostogų dangų, naują outfitą ar draugus, automatiškai suderindamas aplinką su fotografuojamu objektu, nustatydamas tokius parametrus, kuriais išgaunamas geriausias vaizdas. Negana to, „Nova 5T“ kamera pati atpažįsta veido bruožus, pabrėžia išskirtinumus ir taip išgauna išskirtinai ryškių spalvų asmenukes.

Kaip teigia „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justė Karpavičiūtė, šis telefonas yra tikras svajonės išsipildymas, nes turi visas svarbiausias savybes, be kurių bene kiekvienas jaunas žmogus šiais laikais sunkiai įsivaizduoja savo kasdienybę.


Instagramui sukurta išmani kamera


Šis telefonas – mažų ir didelių Instagramo žvaigždžių svajonė, mat turi ne tik įspūdingą asmenukių priekinę kamerą, bet ir flagmano lygio keturių kamerų dirbtiniu intelektu paremtą fotografavimo sistemą kasdienos akimirkoms fiksuoti.


„Socialinių tinklų svarba šiandien yra tokia didelė, kad neabejotinai pirma ir svarbiausia savybė, kurios ieškome telefone – galimybė daryti super kokybiškas nuotraukas čia ir dabar. Naujasis „Nova 5T“ čia savo darbą atlieka be priekaištų – kameros kokybe jis jau prisivijo net profesionalius fotoaparatus“, – pasakoja J. Karpavičiūtė.


Naujasis „Huawei“ išmanusis fotografiją perkelia į naują lygmenį užtikrindamas, kad vienodai geros nuotraukos gausis fotografuojant bet kokiomis sąlygomis – ir šviesų pripildytoje koncertų salėje, ir prie Šv. Kalėdų stalo pas močiutę.


Pavydą keliantis dizainas


Ką čia slėpti – telefonas yra vienas iš daiktų, kuris visur keliaudamas su mumis tampa tarsi vizitine kortele ir pasako apie mus daugiau nei tikimės. Pasak „Huawei“ atstovės, atėjo laikas, kuomet savo stilių jaunimui gali padėti išreikšti ne spalvingi telefono dėklai, o pats telefonas ir jo išskirtinis dizainas.


„Juodos spalvos minimalizmo era baigėsi – tegyvuoja spalvos. Būtent su tokiu pareiškimu į rinką įžengė ir naujasis „Nova 5T“ išmanusis, kurio dizainas pasižymi holografiją primenančiu 3D efektu, sukurtu ant plokščio telefono paviršiaus. Jis neabejotinai leidžia išsiskirti iš minios“, – teigia J. Karpavičiūtė.


Telefoną „Huawei Nova 5T“ pirkėjams siūloma rinktis mėlynos (Crush Blue), ribotos serijos violetinės (Midsummer Purple) ir juodos spalvų.


Pasikrauni ir varai


Jaunimas telefonu naudojasi labai aktyviai – juo ne tik bendrauja, fotografuoja, žiūri „YouTube“ vaizdo įrašus ir žaidžia žaidimus – todėl natūralu, kad nuolat iškyla jų krovimo klausimas. Šiuolaikinių išmaniųjų greito krovimo funkcija šiandien yra tikras išsigelbėjimas ir būtinybė.


„Vienas iš daugybės kitų „Huawei Nova 5T“ privalumų yra tai, kad jis nuo 0 iki 50 baterijos procentų gali būti pakrautas vos per 30 minučių. Vadinasi, pakrauti „mirštantį“ telefoną galima tarp pamokų ar paskaitų, šnekučiuojantis su draugais kavinėje ar kelionės autobusu metu ir naudotis telefonu tiek, kiek norisi“, – sako J. Karpavičiūtė.


Žalia šviesa žaidimams


Laikai, kai žaidimams buvo skirti tik kompiuteriai ir planšetės, jau praeityje – ne mažiau svarbi galimybė šiandien žaidimams naudoti ir išmaniuosius telefonus. Todėl ir procesoriai telefonuose integruojami vis galingesni.


„Nova 5T“ priėmė ir šį iššūkį – jis turi programinės įrangos papildinį „GPU Turbo“, specialiai sukurtą tam, kad vartotojai galėtų žaisti net pačius sudėtingiausius žaidimus, o telefonas ne tik nestrigtų, bet ir nespėtų greitai išsikrauti“, – komentuoja „Huawei“ atstovė.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis