Štai, kodėl auginančios šunis merginos laimingesnės nei neauginančios

(2)

Net neįsivaizduojate, kaip pasisekė toms, kurios namuose augina šuniuką ar jau paaugusį šunį. JAV mokslininkų tyrimai byloja, kad šuns auginimas namuose žmonės padaro atlaidesnius, rūpestingesnius ir geraširdiškesnius. Neretam taip stinga šių savybių! Paskaityk, kodėl tavo gyvenimas kur kas geresnis už tų, kurios neaugina šių padarėlių!

Namuose turi gyvą šildytuvą. Tik nesakyk, jog yra kas jaukesnio nei vakare atsigulus į lovą justi šiltą padarėlį šalia savęs. Jei tai ne mylimas vaikinas, jį kuo puikiausiai gali atstoti mylimas šuo, kuris turi tai, kuo joks vaikinas negalėtų pasigirti - itin minkštą ir jaukų kailiuką.


Tai geriausias draugas, kuris niekada neišduos. Šuniukai trokšta būti pilnateisiais šeimos nariais, todėl atiduoda visą meilę savo šeimininkams ir pasižymi ištikimybe. Šuneliams svarbu, kad šeimininkas jiems rodytų dėmesį, rūpintųsi jais. Jie visuomet privalo būti dėmesio centre. Jei atiduosi jam savo širdį, jis atiduos savąją.


Tavo namuose netrūksta linksmybių. Tavo namuose niekada nėra liūdna. Dažniausiai šuniukams būtina dūkti, lakstyti, jie mėgsta žaisti, tad tavo namuose niekada nebus liūdna ir nuobodu. Na, nebent tuomet, kai šunelis užmigs saldaus miego.


Apsisaugai nuo sveikatos sutrikimų. Oficialūs tyrimai įrodė, jog šuns auginimas namuose turi didžiulę teigiamą įtaką sveikatai. Šunų skleidžiama vibracija, energetika sumažina kraujospūdį, todėl turi mažesnę tikimybę susirgti širdies ligomis ar patirti infarktą. 


Turi savo vasaros partner in crime. Turi geriausią maudynių draugą. Nesibaimindama gali kartu su savimi vežtis šunį prie jūros ar ežero - vasarą jis taps pačiu geriausiu maudynių draugu, nes šunys paprastai tiesiog dievina vandenį, buvimą jame ir žaidimus.


Augindama šunį gali susirasti draugų. Kadangi neretai šunis vedame į lauką, turime didesnę tikimybę susipažinti su žmonėmis, kurie taip pat augina šunis.


Esi energingesnė. Šuns priežiūra reikalauja ne tik nemažai atsakomybės, bet ir energijos. Būtent todėl privalai išlikti fiziškai aktyvi, kuomet šunį turi išvesti į lauką. Tai skatina tave išlikti sportiška!


Tavęs nevargina dažnos ligos. Arba gijimo procesas yra malonesnis. Šunys labiausiai myli savo šeimininkus ir visuomet bus šalia jų, kai šiems bus sunku, ypač, kai jų organizmas kovos su infekcija. Turi tikrą slaugą, vaistą ir draugą šalia šuns pavidalu!


Esi paprasčiausiai laimingesnė. Jei gyvenime stinga polėkio, energijos, žaismingų akimirkų, įsigykite šunį. Jei jį turite, mėgaukitės šuns draugija!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis