Štai, kodėl laimi, jei nuolatos gurkšnoji šaltą kavą

Tikriausiai nėra patrauklesnio laiko už vėlyvą pavasarį: karštesnės ir ilgesnės dienos, mažiau drabužių, daugiau pramogų gryname ore ir, žinoma, šaltos kavos sezonas – išsigelbėjimas kofeino mėgėjams ar tiesiog gaivinantis desertas kiekvienam.Tad tai tik patvirtina, kad daugelis jau nebeįsivaizduoja karštos dienos be šaltos kavos, pažadinančios ne tik mintis, bet ir kūną.

Šalta kava gaivina. Neretu atveju net labiau nei ledai ar kiti šalti gėrimai! Karštą vasaros dieną labiau nei vandens norisi gaivios, šaltos kavos, kuri atgaivintų ir tonizuotų.


Šalta kava kai kuo naudinga sveikatai. Tyrimai rodo, kad kavos mėgėjai sumažina riziką turėti kraujagyslių ar širdies problemų, bet tik tokiu atveju, jei ją geria teisingai ir jokiu būdu ne iškart atsikėlus! Taip taip, anot naujausių mokslinių tyrimų, kava naudingiausia, jei išgeriama nuo pusės devynių iki pusės vienuoliktos ryto.


Šalta kava padeda ruošis atsiskaitymams. Jau seniai žinoma, kad kofeinas yra stimuliantas, todėl atsigėrus kavos prie savo darbų ir užduočių turėtum prisėsti kupina energijos.


Šalta kava sujungia. Perkant šaltą kavą gali susipažinti su simpatišku vaikinu, kuris taip pat užsuko į kavinę atsigaivinti. O tuomet kartu su šalta kava į pirmą pasimatymą!


Šalta kava tarsi desertas. Kai norisi ne tik ko nors gaivaus, bet ir saldaus, šalta kava puikus pasirinkimas. Ši kava


Šią kavą galima pasigaminti ir namuose. Dažniausiai nesivarginame ir kavinėje užsisakome šaltos kavos išsinešimui, bet pasigaminti ją biure ar namuose yra išties labai paprasta ir greita. Tereikia žinoti keletą šaunių receptų!


Šalta kava puikiausias nuotraukos kompomentas. Vasariška nuotrauka, kurioje geri šaltą kavos gėrimą - ir didžiulis like skaičius instagrame garantuotas! Šis gėrimas puikiai pagyviną kiekvieną nuotrauką.


Šalta kava skatina juoką. Kofeinas ir gliukozė, esantys šaltoje kavoje, suteikia energijos, o kartu ir skatina džiugesį, kelia juoką, didina entuziazmą. Tad jei šalta kava mėgaujasi su geriausiomis draugėmis, juoko tikrai netrūks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis