Vienas laukiamiausių pavasario filmų: dramoje „Jaunoji žvaigždė“ atskleis sukrečiančią tiesą apie šou užkulisius

Toronto filmų festivalyje debiutavęs jauno režisieriaus Maxo Minghella’os filmas „Jaunoji žvaigždė“ kalba apie tai, kas aktualu ne tik jaunajai auditorijai, bet ir visiems tėvams. Dabar, kai dauguma paauglių pasiryžę viskam, kad tik išgarsėtų, šios muzikinės dramos kūrėjai siekia parodyti, kad kiekviena sėkmės istorija turi ir kitą, ne tokią blizgią pusę. Būtent apie ją susimąstyti ir kvies jau balandžio 19 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodanti juosta.


Pagrindinis vaidmuo filme teko 21-erių Ellei Fanning – aktorei, kuri jau sužibėjo tokiose garsiose juostose kaip „Piktadarės istorija“ su Angelija Jolie, „Babelis“ su Bradu Pittu bei „Mes nusipirkome zoologijos sodą“ su Mattu Damonu ir Scarlett Johansson. Jos vaidinama pagrindinė juostos herojė Violeta – paprasta, drovi, šiek tiek naivoka mergina iš mažo Europos miestelio. Gyvendama paprastą gyvenimą, ji turi vieną nepaprastą svajonę: dainuoti. Dainuoti taip, kad išgirstų visas pasaulis. Todėl vieną dieną pamačiusi reklamą apie jaunų atlikėjų konkursą, Violeta jame užsiregistruoja. Taip prasideda didžiausia jos gyvenimo kelionė.


Stilinga juosta apie nežinomos merginos kelią į popmuzikos olimpą – žymiojo Anthony‘io Minghella‘os („Anglas ligonis“, „Talentingasis misteris Riplis“, „Šaltasis kalnas“) sūnaus Max‘o režisūrinis debiutas. O filmo garso takelyje – tikras popmuzikos žvaigždynas: Robyn, Ariana Grande, Ellie Goulding, Katy Perry, Tegan & Sara, Annie Lennox, Orbital, Alice Deejay, The Undertones, Major Lazer, Grimes, Sigrid ir kiti garsūs vardai. Beje, juosta atskleidžia ir pačios E. Fanning slaptą talentą: pasirodo, ji gali puikiai dainuoti, o žiūrovai turės progą tuo įsitikinti.


„Nesu dainininkė, todėl man viskas buvo nauja. Dainuodavau augdama, mokykloje. Tai buvo slapta mano aistra, apie kurią žinojo tik šeima ir artimiausi draugai. Todėl buvo smagu, kai visus nustebinau. Labiausiai apsidžiaugiau sužinojusi, kad teks atlikti dainas, kurios daugeliui jau tapusios himnais. Filmas nėra labai komercinis, todėl patirtis, kurią gavau filmuojantis man buvo gerokai svarbesnė už honorarą“, – sakė E. Fanning.


Jos teigimu, šis filmas turi labai svarbią misiją – parodyti, ką slepia šiuo metu itin populiarūs per viso pasaulio televizijas organizuojami muzikiniai šou.


„Tikiu, kad po šios juostos peržiūros suprasite, kad kiekviena šlovė turi savo skaudžią kainą. Kitaip nebūna“, – sakė ji.


Kokia ta kaina ir ką slepia TV šou užkulisiai jau nuo balandžio 19 dienos pamatysime muzikinėje dramoje „Jaunoji žvaigždė“.


Filmo anonsas:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis