Tau be galo pasisekė, jei auginti škotų nulėpausį ar stačiaausį kačiuką

Daugelis, auginantys škotų nulėpauses ar stačiaauses kates, džiaugiasi turėdami nuostabią draugiją šalia. Tai ne tik ypatinga ramybe pasižymintys katinai, bet ir be galo draugiški, meilūs - tikri geriausi šeimos draugai!

Jos paklusnios. Priešingai nei daugelis kitų kačių veislių, škotų nulėpausės ar stačiaausės - labai paklusios katytės. Joms nereikia eilę kartų kartoti, ką daryti. Tai šeimininkui atsidavusios katės, dažniausiai nekerštingos ir labai meilios.


Jos unikalios. Visi škotų veislės kačiukai gimsta stačiomis ausytėmis, bet tik po kurio laiko paaiškėja, kuris genas - stačiaausio ar nulėpausio dominuoja. Tad auginant kačiuką įdomu stebėti jo vystymosi procesą.


Ant jų negali pykti. Ypač jei tai škotų nulėpausė katė - jų nuleistos ausytės tokios žavios, kad ant jų ilgai pykti tiesiog neįmanoma.


Jos be galo žavios. Škotų nulėpausiai ar stačiaausiai - be galo žavūs, nes turi nepakartojamo grožio kailiuką, nuostabias, išskirtinio atspalvio akytes, o nulėpausių rūšis ir nuostabaus žavesio nuleistas žemyn ausytes. Net ir paaugusios šios veislės katės išlieka šarmingos bei žaismingos.


Jos sutvertos ramybei. Priešingai nei kitos labai aktyvios katės, škotų nulėpausiai ar stačiaausiai katinai yra gana ramūs, todėl puikiai tiks žmonėms, kurie dievina ramybę namuose, o ne šurmulį.


Jos puikiai įsilieja į šeimą. Tai gana ramaus būdo, meilios katės. Ne veltui škotų nulėpausiai ar stačiaausiai katinai yra laikomi vieni draugiškiausių ir šeimyniškiausių kačių, kurios puikiai sutaria su žmonėmis ir ypatingai su vaikais.


Jos yra ilgaamžės draugės. Priešingai nei daugelis šunis auginančių žmonių, auginančios škotų nulėpausius ar stačiaausius, džiaugtis ilgaamže draugija - šios katės dažniausiai gyvena apie 14 - 20 m., daug ilgiau nei daugelis įvairi veislių šunų.


Jos suteikia šilumos. Namuose turite gyvą šildytuvą. Tik nesakykite, jog yra kas jaukesnio nei vakare atsigulus į lovą justi šiltą padarėlį šalia savęs, ypač tokį minkštutį, kaip škotų nulėpausė ar stačiaausė.


Į jas norisi žiūrėti ir žiūrėti! Ir ne tik žiūrėti, o ir glostyti! be galo meilūs kačiukai.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis