10 priežasčių, kodėl auginančių Bengalijos kates gyvenimas tampa ypatingas

Namuose augini šios kačių veislės gražuolę ar gražuolį? Štai kodėl išskirtinio grožio ir unikalaus charakterio Bengalijos katę turėti reiškia gyventi nuostabų bei harmoningą gyvenimą:

Namuose turi tikrą tigriuką ar leopardą. Bengalijos katės ne veltui laikomos tigrų kopijomis - dėl jų unikalios kailiuko tekstūros bei spalvos jos tokios panašios į tigriukus, jog juokaujama, kad tamsoje galima jas ir sumaišyti. Bengaliukės iš tiesų išgarėjo būtent panašumu į tigrus, o šis motyvas yra vienas iš pagrindinių, norinčių įsigyti šias kates.


... ir komunikabilę draugę. Jei įsigijote šią katę, ramios, tylios katės, tokios kaip birtų trumpaplaukiai, sfinksai ar persų veislės katytės - ne jums. Bengalijos katės mėgsta šnekinti savo šeimininkus, todėl kalbos jas auginančių žmonių namuose netyla niekada.


Ši veislė žaibiškai populiarėja. Kai prieš penkerius metus šią kačių veislę auginančių buvo labai mažai, šiandien šių veislių katytes noriai įsigyja vis daugiau žmonių. Jos populiarios ne tik dėl savo įspūdingos išvaizdos, bet ir dėl išskirtinio, energingo, judraus charakterio.


Turi ilgaamžę draugę. Priešingai nei daugelis šunis auginančių žmonių, galėsi džiaugtis ilgaamže draugija - Bngalijos katės dažniausiai gyvena apie 15 - 20 m., jei yra gerai prižiūrimos.


Turi gudrią katytę. Bengalijos kačių kilmė akcentuoja ne tik ypatingą jų būdą, bet ir išmintingumą. Tai gudrios, racionalios katės, jas sunkoka apkvailinti.

...ir gražiausią nuotraukų draugę. Gal katės ir nėra patys fotogeniškiausi gyvūnėliai, mat dažnai negali susikoncentruoti, stengiasi ištrūkti, visgi nuotraukose atrodo Bengalijos katės puikiai - jų gyvos akytės ir nuostabaus žavesio kailiukas pagražina kiekvieną nuotrauką.


Su katyte jauti ypatingą ryšį. Bengalijos katės reikalauja dėmesio iš šeimininko, tačiau jei tas dėmesys suteikiamas, jos padarys viską, kad tik šeimininkas būtų laimingas ir gyventų harmonijoje. Jos - tikrų tikriausios geriausios šeimininko draugės, apsaugančios nuo bet ko.


Jautiesi ramesnė, lengviau kovoji su stresu. Bengalijos kačių charakteris draugiškas, meilus, atpalaiduojantis. Žinai, jog grįžusi namo visuomet rasi tave pasitinkančią murkę, kuri tave nuramins, o meilus murkimas užhipnotizuos, paskatins ilsėtis ar miegoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis