10 labai gerai vertinamų filmų, kurių dar gali būti nemačiusi

Geri filmai niekada nepasensta. Juos gali žiūrėti ir žiūrėti, jie niekada neatsibos. Vis dėlto susekti viską, kas vyksta kino pasaulyje - neįmanoma, todėl šių puikių filmų dar gali būti nemačiusi. Išsivirk gardžios arbatos, įsitaisyk lovoje ir šį vakarą pažiūrėk vieną iš šių filmų:

Tarp žvaigždžių / Interstellar (2014) - taip pat mokslinės fantastikos filmas, kuris prikaustys jus prie ekranų iki pat pabaigos. Filmas pasakoja apie astronautų grupę, išvykusią ieškoti planetos, kurioje galėtų apsigyventi žmonės, nes Žemė artėja prie pabaigos. Kelionės metu komanda nustoja senti, patiria įvairių gravitacijos anomalijų, praskrenda juodąsias skyles ir įvyksta dar daug dalykų, kuriuos sunku suvokti ar suprasti. Kaip manote, ar įmanoma dukrai būti vyresnei už savo tėvą? Na, šiame filme viskas įmanoma. Galiu pažadėti vieną - turbūt kiekvienas iš jūsų po filmo pergalvos visą savo egzistenciją iš naujo. Jei jus traukia mistiniai, mokslinės fantazijos filmai, šis filmas kaip tik jums.
Volstryto vilkas. Leonardo di Caprio filme įkūnija dešimtojo dešimtmečio Amerikos finansų įžymybę Džordaną Belfortą, kuris garsėjo kone magišku talentu prasimanyti milžiniškas sumas pinigų ir žaibiškai bei labai neįtikėtinai jas iššvaistyti. Merginos, vakarėliai, išgertuvės už kelis milijonus dolerių - jaunasis turtuolis mėgavosi savo gyvenimu. Tačiau vieną dieną nešvariais jo sandėriais susidomi vyriausybės organizacijos ir „Volstryto vilkui“ tenka atsisveikinti su savo turtais...
Išmokyk mane mylėti (FATHERS AND DAUGHTERS)


Meilė, kurią jaučiame tėvams, ir meilė, kurią jaučiame mylimiesiems, yra skirtinga. Tačiau vaikystėje negavę pakankamai šilumos ir jautęsi nemylimi žmonės neretai turi grumtis su savimi, kad įsileistų stiprius jausmus ir atvertų širdį suaugę. Dramoje „Išmokyk mane mylėti“ (angl. „Fathers and Daughters“) žiūrovai išvys jautrią ir romantišką istoriją apie tėvą, jo dukrą ir jos meilės paieškas.
Anapus šviesų (BEYOND THE LIGHTS)


Kiekviena iš mūsų esame pagalvojusios, kaip atrodo tas įžymių gyvenimas, greičiausiai viskas padėta ant „lėkštutės“, linksminasi, fotografuojasi, tiesiog tobulas gyvenimas, bet ar taip yra iš tikro? Spaudžianti šlovė nustūmė dainininkę Noni prie bedugnės krašto. Tačiau, ji sutiko Kazą, jauną policininką, kuris pasiryžo jai padėti surasti drąsos atsikratyti stereotipų, nebesileisti valdomai kitų, išsivaduoti ir tapti tokia atlikėja, kokia ir svajojo būti.

Liūtas“


Penkiametis indas Saroo netyčia atsiduria traukinyje, važiuojančiame Kalkutos link. Išvykęs toli nuo namų, nemokėdamas vietinio dialekto ir pamiršęs gimtojo miestelio pavadinimą, pasimetęs mažylis keletą mėnesių klaidžioja gatvėse, kol patenka į vaikų namus, kuriuose jį priglaudžia Australų šeima. Augdamas nežinodamas savo tapatybės, praėjus 25-iems metams po lemtingos kelionės traukiniu, vaikinas ryžtasi pasitelkti programą „Google Earth“ ir pagaliau rasti kelią namo. Taip atrodo Saroo Brierley gyvenimo istorija, aprašyta 2013-aisiais Australijoje išleistoje ir akimirksniu perkamiausia tapusioje jo knygoje „Ilgas kelias namo“.

Sniego senis“


2007-aisiais pasirodęs romanas „Sniego senis“ – septintoji iš vienuolikos Jo Nesbø romanų seriją sudarančių knygų, skirtų detektyvui Hariui Hoului ir jo narstomiems nusikaltimams. Ekranizuoti šią istoriją ketino pats Martinas Scorsese, dėl darbų gausos režisieriaus kėdę perdavęs į Tomaso Alfredsono rankas bei tapdamas juostos prodiuseriu. Filmo kūrėjai gerokai supaprastino istorijos siužetą ir pagrindinių herojų asmenybes, nevengė interpretuoti ir keisti siužeto vingių. Kai kurie pokyčiai buvo tokie drąsūs, jog knygos gerbėjai socialiniuose tinkluose tikino ekranuose matantys toli gražu ne knygos puslapiuose aprašytą siužetą.
Liusi / Lucy (2014) - prancūzų mokslinės fantastikos filmas, kurio pagrindinė veikėja Liusi, įsipainioja į nelegalią veiklą. Į jos kūną įsiūnamas narkotikų paketas, kurį ji turi pervežti į kitą šalį. Kelionės metu, šis paketėlis plyšta ir po jos kūną pasklinda pavojingas kiekis narkotikų. Turbūt girdėjote, kad žmogus vidutiniškai išnaudoja 10% savo smegenų pajėgumo. Po šios nelaimės, mergina pradeda išnaudoti vis daugiau ir daugiau savo smegenų pajėgumo, taip įgydama vis naujų sugebėjimų. Galiu pasakyti tik tiek, kad tie, kas sugalvojo frazę „mušasi kaip mergaitė“- tikrai nematė šio filmo. Filme vaidinantys talentingi aktoriai, tokie kaip Scarlett Johansson ir Morgan Freeman labai puikiai atskleidžia filmo siužetą ir tik dar labiau padeda į jį įsijausti.Berniukas dryžuota pižama / The boy in the striped pyjamas (2008) - istorinė drama apie II -ąjį pasaulinį karą ir daugiau nei 6 milijonus gyvybių nusinešusį holokaustą. Tiesa, šis filmas, kalba apie dvi gyvybes, du draugus berniukus - nacių pareigūno sūnų ir žydų berniuką, kurie draugystę palaikė būdami skirtingose tvoros pusėse. Deja, berniukų draugystė ateities neturi dėl tuometinės politinės situacijos. Kai žiūrėjau šį filmą, dar jam nepasibaigus, įtampa buvo tokia didelė, kad turėjau trumpam jį sustabdyti, nueiti atsigerti vandens ir įkvėpti gryno oro, nes atrodė, jog širdis iššoks iš krūtinės. Tačiau kur berniukus nuves jų draugystė- pamatykite patys, tik nepamirškite prigriebti nosinių pakelio.Bado žaidynės / The Hunger games (2012) - Visiem puikiai žinomas, ar bent jau girdėtas „Oskarui“ nominuoto režisieriaus Gary Ross postapokaliptinis nuotykių ir išlikimo trileris, pastatytas pagal rašytojos Suzanne Collins to paties pavadinimo knygą. 24 Jaunuoliai privalo išgyventi laukinėje gamtoje žudydami vienas kitą iki kol lieka vienas. Žinoma, laukinėje gamtoje ne tik draugiški paukščiukai skraido. Sumanioji ir drąsioji Ketnė išgyvena ir laimi šias žaidynes, tačiau toli gražu jai tai nežada ramaus ir laimingo gyvenimo.Man esi viskas / Everything, Everything (2017) -. Ar ilgai ištvertumėte, jei negalėtumėte išeiti iš namų, kiekvieną dieną matytumėte tuos pačius veidus, nešiotumėte tuos pačius rūbus ir veiktumėte tą patį. Pagrindinė filmo herojė, Medė, yra priversta taip gyventi, dėl sunkios ir retos ligos. Jos rutina pasikeičia tik tuomet, kai į greta esantį namą atsikrausto žavus, jos amžiaus vaikinas. Kaip gi jie palaikys savo santykius esant tokiai situacijai, sužinosite patys, pamatę filmą.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis