10 geriausių kalėdinių dovanų iki 10 Eur.

Daugeliui žmonių smagiau gauti, kad ir pigią, bet mielą, netikėtą ir asmenišką dovanėlę. Pripažinkite, juk ne viena pasvajojame apie tai kaip įsitaisiusios ant palangės skaitome laišką gerdamos karštą šokoladą, juk tai daug smagiau nei pastatyti dar vieną nagų lako buteliuką į kolekciją! Dovanokime dovanas tokias, kokių pačios norėtume gauti, nustebinkime artimuosius ir draugus mielomis dovanėlėmis.

Ranka rašytas laiškas. Viena iš geriausių nematerialinių dovanų yra nuoširdus laiškas. Tik nepamirškite rašyti atvira širdimi, prisiminkite – gal tam žmogui kažką jau seniai norėjote pasakyti, atsiprašyti, o gal pagirti!


Rankų darbo atvirukas. Puikus priedas prie dovanos yra suasmenintas, rankų darbo atvirukas. Ant jo galime priklijuoti dovanos formos lapelių,, kuriuos atidarius/atplėšus matytume palinkėjimą artėjančių švenčių proga. Atvirukas gali atrodyti panašus į Advento kalendorių. Galima iškirpti iš nebereikalingos nuotraukos savo dovanos adresatą ir iškarpą klijuoti po nupiešta eglute viršuje užrašius ,,Ačiū, kad esi mano dovana‘‘.


MANDARINAI! Mandarinai jau tapo nenuginčijamu Kalėdų simboliu, visi žinom, kad Kalėdos kvepia būtent jais. Kokia būtų žaisminga dovana jei ant mandarinų dar priklijuotum ar užrašytum po šaunų palinkėjimą!


Saldžios smulkmenėlės. Tepami šokolado kremai, medus, džemas – gyvenimui pasaldinti. Puiki išeitis, kai atsibosta dovanoti šokoladus, tačiau norisi padovanoti mielą valgomą smulkmenėlę!


Vonios druska. Vandens procedūros labai padeda atsipalaiduoti ir pamiršti rūpesčius, tačiau jei pinigų kelialapiui į SPA neužtenka, galima padovanoti vonios druskos, kuri atrodo prabangiai, tačiau nėra brangi. Ją galima gražiai supilti į tuščią butelį ar stiklainį, taip pat padovanoti vonios pienelio ar savo rankomis pagamintą vonios burbulą (tai nėra sudėtinga, o mokymų kaip tai padaryti namų sąlygomis – pilnas internetas).


Riešutai. Gražu ir skanu! Labai patraukli ir meniška dovanėlė yra riešutai. Pavyzdžiui, ant graikiškų riešutų galima išskaptuoti gražius palinkėjimus o į vieną, tuščią įdėti raštelį su sveikinimu.


Rankdarbis. Kaip smagu žinoti, kad tik specialiai dėl tavęs stengėsi! Iškepkime sausainių ar meduolių, nupieškime atviruką, išlankstykime eglutę ar angelą iš popieriaus!


Originali arbata. Labai žiemiška ir paprasta dovana yra arbata, tačiau jei ant kiekvieno arbatos pakelio esančių popierinių kvadratėlių užklijuotume savo lapelius su palinkėjimais – dovana taptų asmeniška ir jauki. Kiekvieną kartą pasibaigus šventėms paėmęs arbatos pakelį mūsų dovanos gavėjas perskaitytų palinkėjimą, kuris bent truputį praskaidrintų dieną.


Tavo megztas šalikas. Numegzk šaliką – ši puiki kalėdinė dovana ne tik nuolat primins apie tave, bet ir saugos nuo šalčio visą žiemą.


Priešpiečių dėžutė. Puikus pasirinkimas bet kuriam dirbančiam žmogui, ypač dirbančiam ne patalpoje ar visą dieną vairuojančiam transporto priemonę. Parink priešpiečių dežutę su linksma aplikacija!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis