10 tiesų, kodėl neveislinės katytės pačios meiliausios!

Beveislės katytės niekuo ne prastesnės už veislines kates. Tuo jau spėjo įsitikinti šių kačių šeimininkai, kurie namuose turi ne tik geriausią draugę, bet ir meilią, sveikatos bėdas gydančią bei imunitetą stiprinančią katytę.

Šios katytės mažiau kainuoja. Jas galima įsigyti pigiau nei veislines kates, be to, daugybė mišrūnių globos laukia gyvūnų prieglaudose. Finansinė investicija tokia nedidelė, o koks džiaugsmas!


Šias katytes galima drąsiai šerti, kuo tik panorėsi. Beveislės katės, kaip teigiama, nėra tokios lepios mitybos atžvilgiu, todėl joms drąsiai galima duoti tai, ką valgome ir mes, žmonės. Žinoma, nepersistengiant.


Tai katė, turinti ypatingą istoriją. Klysta tie, kurie mano, jog veislinės katės turi kilmingą istoriją. Beveislių kačių kilmė - mišri, todėl joje pinasi dvi skirtingos veislės, kurios, be abejonės, pasižymi išskirtinėmis ypatybėmis.


Jos puikaus būdo. Dažniausiai beveislės katės pasižymi paprastu, nereikliu būdu. Jos meilios, nekerštingos ir mylinčios savo šeimininką.


Jų genetika įvairi. Beveislės katės dažniausiai turi tikrų tikriausias genetikos dovanas: unikalų kailiuką (nevienodo atspalvio dėmeles ar šiurkštesnį ar priešingai, ypatingai minkštą kailį), žavaus atspalvio akytes.


Tai unikalaus grožio katytė. Tokios katytės, kaip beveislė, nerasi niekur kitur. Kilmingos katės - žavios, tačiau kiek jų kopijų vaikštinėja gatvėmis? Turėdama beveislę katę džiaugsiesi unikaliu gamtos kūriniu.


Jos nėra tokios reiklios kaip veislinės katės. Daugybės tyrimų duomenys atskleidė, jog beveislės katės neretai turi stipresnius fizinius duomenis ir yra sveikesnės nei kilmingosios.


Priėmusi tokią katytę į savo namus padarai gerą darbą. Kadangi tokių katyčių gyvūnų prieglaudose apstu, priimant tokią katę į savo namus, padaromas nuostabus darbas.


Jos tave šildo. Tiek vidumi, tiek išore. Beveislės katytės suteikia daugybę džiaugsmo, be to, jų šiltas, pūkuotas kailiukas puikiausiai atšildo žiemos sezonu.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis