10 legendinių filmų apie meilę ir Kalėdas, kuriuos gali būti užmiršusi

Visi aplinkui jaučia šventinę dvasią, o tu ne? Šį vakarą pažiūrėk vieną iš šių smagių, nuotaikingų, emocijų ir meilės kupinų filmų apie artėjančias šventes. Būtent jie tave įkvėps puošti eglutę ar pradėti galvoti, ką padovanoti savo artimiesiems. Stebėk legenda tapusius filmus!

ATOSTOGOS („The Holiday“)


Kalėdos – metas, kai norisi pabūti su mylimaisiais ir kartu pasidžiaugti žiemos ramybe. Tačiau ką daryti, kai prieš pat šventes sužinai, kad mylimasis tau buvo neištikimas, ar dar blogiau – tavimi tik naudojosi? Būtent taip ir nutiko pagrindinėms šio filmo herojėms. Kadangi viskas joms įgriso iki kaulo, jos nusprendo leisti į avantiūrą ir apsikeisti vienai su kita namais. Todėl Kalėdoms darboholikė Cameron Diaz herojė iš JAV skrenda į Didžiąją Britaniją, o Kate Winslet – į JAV. Kuo merginoms baigsis šis nuotykis, pamatysite viename romantiškiausių Kalėdų filmų „The Holiday“.
TOBULOS KALĖDOS (Love the Coopers)


Tai ypatinga istorija apie vieną amerikiečių šeimą - Kuperius. Jame nestings ne tik šeimos santykių dramų, itin juokingų situacijų, bet ir karštos, sniegą tirpdančios meilės. Šiame filme vaidina visas aktorių žvaigždynas: Diane Keaton, John Goodman, Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Ed Helms, Alan Arkin. Todėl linksma istorija apie Kuperių šeimą tikrai bus įsimintina.RIEŠUTĖLIŲ FILMAS (The Peanuts Movie)


Animacinis filmukas, tačiau skirtas tikrai ne vien vaikams. Filmukas sukasi apie mieląjį Čarlį Brauną, kuris trokšta užkalbinti savo simpatiją... Kaip jam seksis?ELFAS (Elf)


Kiek pavargusioms nuo romantinių komedijų, siūlome komediją, kurioje netrūksta ir juodojo humoro elementų. Filmas patiks išsiilgusioms juoko, kurio taip stinga įsisukus į mokslų ar darbų sūkurį. Tai linksma istorija apie Kalėdų karštinę, kuri nepaliks abejingų.VISKAS NORMALIAI! (Everybody’s Fine)


Pamokanti istorija apie vyrą, kuris po ilgo laiko susitinka su savo šeima. Veiksmas vyksta artėjant šventėms, kuomet visos šeimos pradeda galvoti apie šventinį susibūrimą prie Kalėdų stalo. Pagrindinė žvaigždė - legendinis aktorius Robert De Niro, kuris filme vaidina tiesiog nuostabiai!

IŠGYVENTI KALĖDAS („Surviving Christmas“)


Vienišas vaikinas nusprendžia bent vienerias Kalėdas sutikti su artimaisiais. Jis grįžta į savo vaikystės namus, kurie jau seniai parduoti kitai šeimai, ir nusprendžia sumokėti naujiesiems gyventojams apvalią sumą pinigų, kad tik šie leistų jam šventes sutikti senuosiuose namuose. Šeimynėlė sutinka, tačiau greitai suvokia, kad jiems reikės ne tik namą, bet ir save „išnuomuoti“!SVEIKA, SUŽADĖTINE! („The Family Stone“)


Vienas didžiausių išbandymų merginos gyvenime – pažintis su mylimojo tėvais. O ką daryti, jei tavo vaikino šeimyna – itin keista ir įtartinai miela? „Sekso ir miesto“ žvaigždė Sarah Jessica Parker bandys įtikti keistąjai Stounų šeimynėlei, nes tik su jų palaiminimu mylimasis galės jai pasipiršti. Todėl ji nusprendža Kalėdų proga būsimuosius uošvius ir aplankyti.TEGYVUOJA MEILĖ („Love Actually“)


Kalėdinių filmų klasika tapusi juosta apie meilę, kuri aplanko visus: tiek į paauglystę įžengusį berniuką, tiek rimtą politiką, tiek praeityje garsią roko žvaigždę. Šis filmas sudarytas iš daugybės istorijų, kurios viena su kita susijusios ir viena kitą papildo. „Love Actually“ rasite visko: ir juokelių, ir ašarą spaudžiančių akimirkų, o svarbiausia – daug daug meilės.KETVERIOS KALĖDOS(„Four Christmases“)

Jaunos porelės tėvai – seniai išsiskyrę, todėl jie per Kalėdas privalo aplankyti ne dvi, bet net keturias šeimas. Kaip suspėti? O svarbiausia – kaip neišprotėti matant, kad tavo mama pradėjo draugauti su geriausiu tavo draugu, tavo broliai akivaizdžiai „kabina“ tavo merginą, o merginos mama skuba rodyti jos vaikystės nuotraukų, kai mylimoji buvo apvalutė paauglė. Ir visa tai vyksta tą pačią dieną! Įdomu, ar porelė ištvers tokį išbandymą...Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis