Seni, bet be galo geri serialai, kuriuos gali būti užmiršusi (VIDEO)

Spėjai peržiūrėti kone visas naujausių serialų serijas, todėl neberandi nieko, kad tave domintų? Verta prisiminti senus, tačiau be galo gerus, klasika tapusius serialus. Tobulam penktadieniui namuose!


„Gossip Girl“


Serialas, kuriam, veikiausiai, jokio pristatymo nereikia. Daugelio matytas, daugelio dievinamas ir, žinoma, itin kokybiškas. Puikūs drabužiai, aktoriai, kurių tobulėjimas – akivaizdus bei suteikiama galimybė bent trumpam pasinerti į Manheteno elito gyvenimą. Itin tinkamas toms, kurios nori ramiai praleisti vakarą ir neapkrauti galvos sudėtingais siužetais.

„Friends“


Šio serialo pristatinėti ne tik nereikia, bet ir neverta. Veikėjai, kaip ir neįtikėtinai paprastas siužetas, yra pažįstami bene visiems. Tai serialas, kurį vertėtų rinktis kai turi itin daug laiko – dešimt sezonų, du šimtai trisdešimt aštuonios serijos ir vos pradėjus žiūrėti atsiradęs nesugebėjimas išjungti gali privesti prie bemiegių naktų ir artėjančių atostogų iššvaistymo. Jeigu norėtųsi kažko naujesnio, tačiau tiek daug nostalgijos tikrai nesukeliančio, verta išbandyti panašiai ilgą ir vis dar rodomą „How I met your mother.“

„Modern Family“


Tai serialas, kuriame vaizduojami itin gyvenimiški veikėjai ir dar gyvenimiškesnės situacijos. Kiekvienoje serijoje galima rastį šį tą, kur atpažintum pačią save, brolį, mamą ar kitus šeimos narius bei problemas ir pykčius, kurie tarp jūsų kyla. Kartais pamokantis, kartais isteriškai juokingas, o kartais tiesiog labai malonus pažiūrėti.

„Super Fun Night“


Holivudo „nestandartas“ aktorė Rebel Wilson vaidina seriale apie „netobulas“ merginas. Trys kartu gyvenančios draugės jau daugybę metų savaitgalio vakarus leidžia namuose. Jos neturi kitų draugų, vaikinų, todėl pagaliau nusprendžia pabandyti pasilinksminti naktiniame klube. Štai čia ir prasideda kuriozai, kurie ir tampa šio itin linksmo serialo ašimi. Jis atspindi tikrų, o ne iš žurnalų viršelių nužengusių merginų gyvenimą, ir įrodo,kad kiekviena mergina tikrai yra savotiškai žavi ir yra verta laimės bei meilės.

„Reign“


Istorinis serialas, dažnai apibūdinamas kaip viduramžių „Gossip Girl“. Jo kūrėjai nusprendė į paprastai labai dalykiškai pasakojamą istoriją pažvelgti pro jaunos merginos, nuo vaikystės augintos tapti karaliene, prizmę. O jaunos merginos tiek šiandien, tiek prieš šimtus metų įsimyli, nori kuo gražiau atrodyti, dalijasi paslaptimis ir maištauja prieš suaugusiuosius. Skirtumas tas, kad šiame seriale paauglių gyvenimas vyksta pilyje, o jų kasdieniai drabužiai - žemę šluojančios suknelės.

Da Vinčio demonai (Da Vinci`s Demons)


Jei esi meno mylėtoja ir domiesi meno istorija, tau be abejonės patiks serialas apie garsųjį meninininką Leonardą da Vinčį. Įtraukiantis bei kupinas išmintingumo serialas pasakoja apie Leonardo Da Vinči kūrybą jo ankstyvajame gyvenimo etape. Serialas nupasakoja, kaip jaunas menininkas tapo tikru Renesanso genijumi ir tapo visam pasauliui žinomu menininku. Jei visuomet stebėjaisi Mona Lizos sėkme, garantuotai negalėsi atsiplėšti nuo šio serialo. O dar koks žavus aktorius!
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis