10 tiesų, kodėl namuose augantis mišrūnas šuniukas pats geriausias!

(2)

Mišrūnai šuniukai daugelio žmonių nuvertinami dėl jų nekilmingos veislės. Tokie žmonės nežino, jog tokie šunys dažniausiai yra ne tik draugiškesni, prieraišesni, bet ir kur kas mažiau lepūs nei veisliniai šunys, todėl šeimininkams yra kur kas paprasčiau juos auginti. Štai kodėl mišrūniukai - geriausi šunys pasaulyje!

1. Dažniausiai jie nėra lepūs. Tiek kalbant apie fizinę sveikatą, tiek apie mitybą, tiek apie paklusnumą bei charakterį. Dauguma atvejų šie šuniukai nepasižymi lepumu, yra gana lengvai dresuojami bei pasižymi paklusnumu.


2.Su šiais šunimis reikia mažiau finansų. Juos galima įsigyti pigiau, be to, daugybė mišrūnų globos laukia gyvūnų prieglaudose. Finansinė investicija tokia nedidelė, o džiaugsmas didžiulis!


3.Jie nepaprastai žavūs! Ir unikalūs. Kilmingi šuniukai turi vienodas išvaizdos ypatybes, o štai mišrūnai savyje talpina platų genetinį diapazoną. Dažnai jie turi unikalų kailiuką (nevienodo atspalvio dėmeles ar šiurkštesnį ar priešingai, ypatingai minkštą kailį), žavaus atspalvio akytes.


4.Šių šunelių nebūtina vyti nuo stalo. Mišrūnai, kaip teigiama, nėra tokie lepūs mitybos atžvilgiu, todėl jiems drąsiai galima duoti tai, ką valgome ir mes, žmonės. Žinoma, nepersistengiant.


5.Dažnai priimant tokį šunelį į namus daromas geras darbas. Kadangi mišrūnių šuniukų gyvūnų prieglaudose apstu, priimant tokį šunelį į savo namus, padaromas nuostabus darbas - juk šie šuneliai, lygiai taip pat kaip kilmingieji, nori rasti namus, kuriuose gera ir jauku!


6.Tai dažnai puikiai namus saugantys šunys. Daugelis namus saugančių šunų - beveisliai ir savo pareigą jie atlieka kantriai bei pavyzdingai. Jeigu namuose trokšti ne tik geriausio draugo, bet ir sargo, šie šunys puikus pasirinkimas.


7.Tokio šunelio, kaip mišrūnas, nerasi niekur kitur. Kilmingi šuniukai - žavūs, tačiau kiek jų kopijų vaikštinėja gatvėmis? Turėdama beveislį šunelį džiaugsiesi unikaliu gamtos kūriniu.


8.Jų sveikata stipresnė. Daugybės tyrimų duomenys atskleidė, jog mišrūnai šunys neretai turi stipresnius fizinius duomenis ir yra sveikesni nei kilmingieji.


9.Juos lengva dresuoti. Teigiama, jog mišrūnai šunys lengvai pasiduoda dresuojami.


10.Tau pasisekė! Jei namuose mišrūnas šuniukas, visuomet esi apsupta geros nuotaikos ir pozityvo.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis