Pačios mistiškiausios žymių žmonių mirtys

Pasaulis kupinas paslapčių, mistika ir siaubingos tiesos apie gyvenimą yra visai šalia.Tam kad suprastum, kas yra tamsa ir mirusiųjų gyvenimas, tereikia prisiminti asmenybes, kurios mirė mistiškai, nepaaiškinamai, tragiškai ir kraupiai.

Šis straipsnis apie garsius žmones, kurių gyvenimo pabaiga primena siaubo filmą arba mažų mažiausia siaubo detektyvą.

Hitleris gyvas


Hitlerio mirtis prilygsta detektyvui. Nes iki šiol šio žmogaus mirtis - paslaptingiausia, kuri iki šiol nėra išaiškinta ir turi kelias versijas. Kai buvo rasti Hitlerio ir jos žmonos Evos Braun sudeginti kūnai nebuvo atlikti DNR tyrimai, kurie būtų patvirtinę, kad tai buvęs Hitlerio kūnas.


Pirmoji versija, kad Hitleris nusižudė bunkeryje Berlyne, nes fiureris buvo užsiminęs apie savižudybę.


1945 metų balandžio mėnesį Hitleris vedė E. Braun. Kitą vestuvių dieną jis padiktavo du testamentus - vieną politinį, kitą asmeninį. Abiejuose testamentuose buvo teigiama apie pasitraukimą iš gyvenimo. Kitą rytą Adolfas Hitleris nusišovė, o Eva Braun nusinuodijo.


Antra versija byloja, kad Hitleris liko gyvas. Argentinietis rašytojas Abelis Bastis tapo pirmuoju, kuris dokumentais bei archyvinėmis specialiųjų tarnybų nuotraukomis patvirtino Hitlerio dingimą iš Vokietijos.


Anot rašytojo, Hitlerio pabėgimui imta ruoštis jau 1943 metais. Nacių atstovai ieškojo patikimos vietos slėptuvei ir apsistojo ties Argentina. Kai surado slėptuvę, Hitleris nuskrido į Ispaniją, o iš jos povandeniniu laivu nuplaukė į Argentiną, kur pragyveno iki 1964 metų.Adolfas Hitleris
Adolfas Hitleris
Vida Press
Siaubo filmų žvaigždės netikėta mirtis


Heathas Ledgeris, sulaukęs 28-erių metų, buvo populiarumo viršūnėje. Vaidino tokiuose filmuose, kaip „Monstrų puota", „Keturios plunksnos", „Broliai Grimai", „Kuprotas kalnas", „Kazanova". Aktorius buvo nominuotas Oskarui už vaidmenį filme „Kuprotas kalnas".


Šių metų pradžioje savo apartamentuose aktoriaus kūną rado masažuotoja. Iš pradžių buvo kalbama, kad Heathas perdozavo narkotikų. Bet medicinos ekspertizės parodė, kad aktorius mirė nuo gydomų preparatų, nes netinkamai juos naudojo. Heathas gydėsi nuo narkotikų ir alkoholio.


Muzikos genijaus paslaptis

Grupė „Nirvana" prieš daugiau nei dvidešimt metų iškėlė iš pogrindžio alternatyvaus roko stilių. Bet grupės „Nirvana" egzistavimas baigėsi po septynerių metų, kai mirė grupės lyderis Kurtas Cobainas.


Kurtas Cobainas buvo rastas kambaryje virš garažo, negyvas su šautinė žaizda galvoje. Atlikus medicininę ekspertizę paaiškėjo, kad jo kraujyje buvo rasta tris kartus viršijantis mirtiną dozę heroino kiekis. Oficialiais duomenimis susileido mirtiną dozę heroino ir nusišovė. Kaip buvo iš tikrųjų – niekas nežino.


Gerbėjai ne tik atakuoja atlikėjus laiškais ir kitokiu dėmesiu, bet net ryžtasi žmogžudystei. Grupės „The Beatles" gerbėjas Markas Davidas Čapmanas nušovė grupės narį Džono Lenoną prie atlikėjo namų. Žmogžudžiui buvo nustatyta psichinė negalia, bet vis tiek jis „sėdo“ dvidešimčiai metų.View this post on Instagram

"Just the fact that we were actually playing music live in a room was amazing," Cobain said. "If we played in a house for a couple of hours and two people stopped by, we considered that a gig...a show. That was good enough, even if it was locals who hated our guts and thought it was terrible music." (📷: Michel Linssen) #KurtCobain #Legend

A post shared by Kurt Cobain (@kurtcobain) on
Mirtys šlovės viršūnėje


Ruslana Koršunova buvo tikra gražuolė supermanekenė. Manekenė dirbo su tokiomis firmomis kaip „Kenzo", „Clarins", „Paul Smith". Ji nusifilmavo „Ninos Ricci" kvepalų reklamoje.


Teigiama, kad už vieną pasirodymą atlikėja gaudavo 5 tūkst. JAV dolerių. Turėdama stulbinamą šlovę ir maišą pinigų gražuolė 2008 metų vasaros pradžioje Niujorke netikėtai iššoko iš savo buto, kuris – devintame aukšte, ir užsimušė.


Kas manekenei pastūmėjo savižudybei - iki šiol paslaptis? Pasak Ruslanos draugų, manekenė tenorėjo pasitraukti iš mados pasaulio, taip pat laikėsi griežtos dietos ir skundėsi skrandžio skausmais.Ruslana Koršunova
Ruslana Koršunova
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis