Arianos Grande gerbėjai miršta iš nekantrumo: nepatikėsi, su kuo uždainuos atlikėja

Jeigu ieškai būsimo vasaros hito, būk tikra - jis jau greitai atsidurs tavo grojaraštyje. Jaunimo numylėtinė Ariana Grande kartu su kitu dievuku, didžėjumi Calvinu Harrisu bei reperiu Pharellu Williamsu jau greitai muzikos mylėtojams pristatys naująjį singlą Heatstroke.

Arianos bei Calvino duetas kiek netikėtas jų gerbėjams, tačiau buvo galima numanyti, jog šie du muzikos grandai kada nors sujungs jėgas. Dar vasarį Calvinas viename iš interviu dalinosi teigiamais išgyvenimais: „Pagaliau kursiu muziką, kuri yra artima mano sielai! Aš dirbu su pačiais geriausiais šios kartos atlikėjais ir esu be galo laimingas! Aš klausausi naujosios dainos vėl ir vėl ir negaliu patikėti, jog sukūrėmė tokį nuostabų kūrinį!“

Calvinas Harrisas
Calvinas Harrisas
Vida Press

Ariana savo ruožtu taip pat patenkina bendru darbu su garsiaisiais atlikėjais ir teigia, jog tiek su Calvinu, tiek su Pharellu jai buvo be galo malonu bendradarbiauti. Tiesa, Arianai šio singlo kūrimas nebuvo iššūkis - ji yra dainavusi su Nicki Minaj, dabartiniu savo vaikinu Macu Milleriu, The Weekend, Mika, Zeddu ir dar keliais muzikos kūrėjais, todėl puikiai išmano bendro darbo su kitais muzikantais techniką.

Kol viso pasaulio muzikos gerbėjai trypčioja iš nekantrumo, siūlome pasiklausyti trumpą būsimos dainos versiją, kuri padės suprasti, kodėl kūrinio atlikėjai yra tokie entuaziastingi:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis