Filmai apie aistringą meilę, tapę merginų mėgstamiausiais

Oi ta aistra... Nors neretai ji painiojama su meile, niekas nenuginčys - be aistros meilė retai kada gimsta. Nors lašelis aistringų akimirkų privalo būti kiekvienuose santykiuose! Labiausiai mėgsti stebėti romantinius filmus, kuriuose netrūksta aistros? Tuomet šie filmai tau paliks įspūdį:

PURVINI ŠOKIAI („Dirty Dancing“)


Klasika tapęs filmas apie jaunos merginos poilsį prabangiame kurorte, kuriame atsiskleidžia ne tik jos talentas šokiams, bet ir gimsta meilė tarp jos, turtingos šeimos atžalos, ir paprasto kurorto darbuotojo, turinčio neregėtą talentą „purviniems“ šokiams. Iš pradžių vienas kito nemėgę, ilgainiui jaunuoliai „susišoka“ ir puikiai pasirodo kurorto šokių konkurse.
PONAS IR PONIA SMITAI („Mr and Mrs Smith“)


Filmas, po kurio Bradas Pittas išsiskyrė su žmona Jennifer Aniston dėl filmavimo metu pamiltos Angelinos Jolie. Karštieji Holivudo aktoriai įkūnijo samdomų žudikų porą, kurie gyvena įprastą gyvenimą ir vienas nuo kito slepia savo tikrąją tapatybę. Tačiau yla iš maišo išlenda, kai porelė gauna užsakymą sumedžioti... vienas kitą. Ar atliks jie užduotį iki galo, o gal meilė nugalės? Jeigu dievini audringas scenas ir veiksmą - šis filmas - kaip tik tau!

10 DALYKŲ, KURIŲ TAVYJE NEKENČIU („10 Things I Hate About You“)


Ji - užsispyrusi ir atkakliai savo tikslo, įstoti į prestižinį universitetą, siekianti abiturientė. Jis - nuolat problemų ieškantis blogiukas, kurio vengia net drąsiausieji. Jų keliai susikerta, kai pagrindinės herojės namuose įsigalioja taisyklė, kad jaunesnioji jos sesuo galės eiti į pasimatymus tik tuomet, kai eis vyresnėlė, o šioji apie vaikinus net pagalvoti nenori. Tačiau jaunėlę įsižiūrėjęs turtuolių sūnelis nusprendžia sumokėti blogiukui, kad „sutramdytų“ užsispyrėlę ir nusivestų ją į pasimatymą. Susižavėjęs lengvais pinigais žavusis Patrikas tuoj suvokia, kad tai - ne šiaip sau užsiėmimas tik dėl naudos...

ROMEO IR DŽULJETA („Romeo + Juliet“)


Pati garsiausia meilės istorija apie jaunus tragiško likimo įsimylėjėlius. Klasikinio kūrinio ekranizacija perkelia herojus į šiuolaikinį pasaulį, tačiau jo problemos ir dramos - ne mažiau aktualios ir šiandien. Leonardo Dicaprio atlieka įsimylėjėlio Romeo vaidmenį, tuo metu aktoriui tebuvo 21-eri metai. Et, kuri gi neįsimylėtų tokio žavuolio!
„Step Up“

Filmas, kuriame įsiplieskė meilė tarp merginų numylėtinio Channingo Tatumo ir jo žmonos Jennos Dewan. Nuolat į teisėsaugos akiratį pakliūvantis vaikinas gauna bausmė - 200 valandų viešųjų darbų. Tam tenka tapti šokių mokyklos valytoju, kuriame jis stebi būsimų garsių šokėjų repeticijas, galvodamas, kad ir pats ne prasčiau gali sušokti. Kai jį šokantį gatvėje pamato viena iš mokyklos studenčių, ji nusprendžia, kad šis vaikinas galėtų tapti jos taip ilgai ieškomu šokių partneriu. O čia ir užverda aistros..

„P.S. I Love You“


Holė - jauna našlė, gedinti netikėtai mirusio vyro. Po vyro laidotuvių praėjus kelioms dienoms ji gauna paslaptingą paketą su grotuvu, kurį įjungus pasigirsta mirusio jos vyro balsas. Iš pradžių Holė galvoja, kad tai - tiesiog žiaurus pokštas, tačiau paaiškėja, kad prieš numirdamas jos vyras surengė jai nepamirštamą kelionę į jo gimtinę Airiją, kur jiedu ir susipažino. Keliaudama ji nuolat sulaukia jo paruoštų staigmenų net neįsivaizduodama, ką jos velionis vyras visgi jai paruošė...

Žiemos pasaka (WINTERS TALE)


Nevisi iš mūsų žinome, kas yra ta tikroji meile. Ji dažniausiai aplanko pačiu keisčiausiu metu, dažniausiai tada kada visiškai nesitiki. Ši istorija tikrai privers nubraukti ne vieną ašarą ir pamatyti kokia yra beribė meilė. Vagišius Piteris Leikas nutaria įsilaužti į vieną iš įspūdingiausių Niujorko namų primenančių tvirtovę. Tačiau tik įsilaužęs Piteris supranta, kad namas nėra visiškai tuščias, jame ligos patale guli turtuolių dukra, kurią Piteris netikėtai įsimyli. Bet vagišiaus ir turtuolės meilė netrunka ilgai ir gražuolė Beverli Pen miršta Piterio rankose.

Kerol / Carol


Jauna, talentinga fotografė Teresa dirba Manhatano universalinėje parduotuvėje, tačiau svajoja apie kitokį, prasmingesnį gyvenimą. Vieną dieną ji sutinka Kerol. Paslaptingos elegancijos ir liūdesio pilnų akių moteris įkalinta patogioje, tačiau bemeilėje santuokoje. Akimirksniu užsimezga ryšys. Pagrindinis filmo konfliktas rutuliojasi tarp konservatyvios to meto visuomenės požiūrio ir už viską stipresnės meilės.
„The Oranges“


„Gossip girl“ žvaigždė Leighton Meester įkūnija merginą, grįžusią į mažą miestelį po studijų pagyventi tėvų namuose. Jai greitai ten pasidaro nuobodu, todėl ji sugalvoja užmegzti romaną su kaimynu, kuris yra geriausias jos tėčio draugas. Štai tuomet ir užverda tikra painiava... Turime paminėti, kad šio filmo aikštelėje įsižiebė meilė tarp dabar jau sužadėtinių Leighton Meester ir Adam Brody!

„Keliautojo laiku žmona“ 


Tikra kiekvienos romantinių filmų gerbėjos svajonė. Tiesa, svajonė ir tų, kurios banalybių ir saldžių meilės istorijų per daug nemėgsta. Tai – tobulas balansas tarp visiško saldumo ir šio to naujo ir kino industrijoje šiek tiek svetimo. Filmo istorija pasakoja apie mergaitę, pas kurią vis atsirasdavo keistas vyras. Jis pasirodydavo vis kitoks – tai vyresnis, tai jaunesnis. Jis pasakodavo apie savo gyvenimą ir galiausiai pripažino, jog yra keliautojas laiku. Jie, žinoma, įsimyli ir tuomet prasideda meilės istorija su didžiausia įmanoma kliūtimi – laiku.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis