Įstok į rudens PANELĖS knygų klubą ir laimėk pasirinktą knygą!

Ruduo - toks nuostabus metas. Besimėgaudama rudens sezono teikiamais malonumais nepamiršk puikių knygų - vieną jų gali laimėti sudalyvavusi PANELĖS knygų klube!


Užpildyk anketą apačioje ir spalio 2 dieną ieškok savo pavardės laimingųjų sąraše - tau padovanosime vieną iš šių šaunių knygų. Belieka perskaityti knygų aprašymus:


Philip Pullman „Laikrodžio širdis“


Ši garsaus šiuolaikinio britų autoriaus Filipo Pulmano (g. 1946), 2015 m. pelniusio Astridos Lindgren premiją, knyga skaitytojų ir kritikų neretai lyginama su laikrodžiu. Gal dėl to, kad paėmęs ją į rankas perskaitai vienu ypu? O gal kad ji, lygiai kaip ir laikrodis, susideda iš gausių viena kitą papildančių detalių? Nedideliame kūrinyje galima atpažinti pasakos, mokslinės fantastikos, istorinės apysakos, detektyvo, nuotykių literatūros, siaubo istorijos elementų.


Mažame Vokietijos miestelyje laikrodininko mokinys netikėtai pastebi, kad atgyja miesto laikrodžio figūra. Staiga gyvenimas ir fantazijų pasaulis praranda ribas, susilieja į vieną tikrovišką ir kraupią istoriją…


Skaitysite taip įnikę, kad prarasite laiko nuovoką. Nebent koks žadintuvas sučirkš...LAIKRODŽIO ŠIRDIS
LAIKRODŽIO ŠIRDIS
Iš organizatorių archyvoLois Lowry „Siuntėjas“


Didelės vidinės įtampos kupina šiuolaikinės amerikiečių rašytojos apysaka apie tobulai sutvarkytą ateities visuomenę. Tačiau dvylikametis herojus Jonas skausmingai suvokia, kiek daug tokia visuomenė yra praradusi... Šis neįprastos išmonės kūrinys bet kokio amžiaus skaitytoją privers mąstyti apie žmonijos dabartį ir ateitį, apie stulbinančius laimėjimus ir skaudžius praradimus.


Knyga apdovanota Niūberio medaliu.SIUNTĖJAS
SIUNTĖJAS
Iš organizatorių archyvoConnie Glynn „Rouzvudo istorijos. Princesės paslaptis“


Viskas, ko kada nors norėjau – gyventi paprastą gyvenimą. Troškau eiti apsipirkti kada užsimanau. Neplanuotai susitikti su draugėmis. Mėgautis vienatve žiūrint į jūros bangas. Aš visą gyvenimą troškau NEBŪTI princese…


O dabar gyvenu viename kambaryje su mergina, kuri APSĖSTA princesių.


Lotė Moliūgė yra paprasta mergina, kuri trokšta būti princese, ir kruopščiai mokosi, kad gautų stipendiją prestižinėje “Rouzvudholo” mokykloje.


Elė Vulf yra princesė, kuri trokšta būti paprasta mergina. Ji mokosi „Rouzvudhole“, nes nori išvengti karališkųjų pareigų Maradovos karalystėje.


Likimui lėmus, abi merginos apgyvendinamos viename bendrabučio kambaryje. O mintis apsikeisti tapatybėmis atrodo puiki – visi ir taip galvoja, kad Lotė yra princesė.


Tačiau kažkas žino jų paslaptį, o Rouzvude dėl nieko negali būti tikras…


Dėmesį prikaustanti istorija, kurioje susipina intrigos, meilė, mistika ir juokingos situacijos.PRINCESĖS PASLAPTIS
PRINCESĖS PASLAPTIS
Organizatorių nuotr.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis