Puikūs pasiūlymai, ką veikti atšilus, kai draugai užsiėmę savomis veiklomis

Penktadienio vakaras... Puikus oras, artėja savaitgalis. Suskubi jį planuoti. Deja, visi pasirodo turintys savų planų - kas leis laiką su antrąja puse, kas išvažiuos į kaimą, kas visą savaitgalį paskirs mokslams. O tu kupina energijos, noro veikti ir veržlumo!

Taigi, kas lieka? Tu viena namie. Lauke puikus oras. Visi tikriausiai jau dabar linksmai leidžia laiką, o tu namie. Ir tau tikrai nelinksma. Tačiau tiesiog sėdėti ant lovos ir galvoti, kodėl kiti linksminasi, o tu ne – neverta! Kam gaišti tokiomis mintimis tokį puikų vakarą? Juk yra tiek daug puikių užsiėmimų, kuriuos galėtum atlikti TU!

Atlik pertvarkymus! Jeigu kambarys atrodo nuobodus, amžinai netvarkingas ar tiesiog pabodęs, ieškok būdų, kaip padaryti jį kitokiu ir labiau džiuginančiu akį. Pradėk nuo paprastų dalykų – iškraustyk spintas ir spinteles, atidėk nenaudojamus, bet vis dar geros kokybės drabužius (jų neišmesk – visada galima rasti tų, kuriems tai, kas tavęs nebedžiugina, bus šis tas naujo) bei tvarkingai surūšiuok likusiuosius. Susitvarkyk knygų spintą ir paaukok tau nebeįdomią literatūrą artimiausiam komisui, vaikų darželiui ar mokyklos bibliotekai. Jeigu norisi drastiškų pokyčių – imkis darbo! Persidažyk kambarį, sieną papuošk spalvinga ir savo pačios ranka užrašyta citata, nusipiešk piešinį, kurį galėtum įsirėminti ir pasikabinti ar perstumdyk baldus.

Atlik kažką tau nebūdingo! Gali nusidažyti sruogas pastelėmis. Jei esi įpratusi dažytis minimaliai – susikurk rokerišką arba pankišką įvaizdį. Sukurk filmuką vaikinui, jame gali įamžinti meilės prisipažinimą, anekdotą ar bet kokį kitą juokelį. O gal parašysi laišką? Tikrą laišką, kurį paštininkas nuneš adresatui? O gal atnaujinsi savo seną megztinį?.. O gal kilo ir pačiai idėja? Įgyvendink ją.

Pasinerk į kitą pasaulį! T. y. perskaityk senai žadėtą knygą ar pažiūrėk be galo romantišką, o gal kaip tik krauju pertekusį filmą! Bet svarbiausia, kad pasirinktum knygą ar filmą, nuo kurio negalėtum atsitraukti. Jei jau turi variantų – puiku, jei ne – gal kada tau patarė draugai? Ir išbadyk knygą skaityti lauke ant žolytės, o jei gyveni daugiabutyje – balkone, tas pats galioja filmo žiūrėjimui, jei turi nešiojamą kompiuterį, neškis jį į balkoną ir filmus žiūrėk po žvaigždėmis.

Fotografuok! Gėlę, boružę, debesį, šunį, medžius... Nenori gamtos? Pastatus. Nepatinka? Tuomet gal praeivius? Įsiamžink patikusį derinuką, o gal kaip tik netikėtą, originalų akcentą aprangai suteikusį žavesio? O gal tai tau dar nematyta šukuosena? O gal kaip tik įamžink juokingai apsirengusį žmogų? Gali fotografuoti ir save! Nebūtinai apsiribok tik „selfiais“, juk yra laikmatis! Ir štai, turėsi nuotraukų albumą. Jomis galėsi papuošti kompiuterio ar telefono ekraną, o gal jas išsiryškinsi ir paversi vienetinėmis atvirutėmis?

Sportuok! Tikriausiai tai pats dažniausias patarimas, kai neturi ką veikti, tačiau tikrai ne prastas. Juk dabar pavasaris, o sporto rūšių yra įvairių, o ypač tokių, kuriais gali užsiimti lauke! Bėgiok – po stadioną, parke, iki parduotuvės ar tiesiog kur užsigeidi... Jeigu turi, važinėkis riedučiais, riedlente, o jei ne, bet gyveni didmiestyje – išsinuomok. Šitaip atgaivinsi senus įgūdžius, o gal kaip tik išsiugdysi naujus, bet kokiu atveju – tai bus nauja veikla. Maudykis – tikriausiai banalu siūlyti maudytis vasarą? Galbūt, kai maudaisi su draugais, tu tiesiog būni vandenyje, taškaisi, gal nušoki nuo tramplino, plūduriuoji, bet ne nuolatos plaukioji, nes nori būti šalia draugų ar vaikino? O plaukiojimas, juk yra kaip tik tas sportas, kuris treniruoja beveik visus mūsų raumenis! Tad, kodėl gi ne?

Važinėkis dviračiu! Manai, vienai neįdomu? Juk tau nereikės minti pedalų iškišus liežuvį ir svajoti „tuoj tuoj pasivysiu...“, o gal atvirkščiai – vos vos judėti į priekį, nes tavo kompanionas greitai pavargsta? Kas dar bus tavo valiai? Maršrutas! Gal nori nukeliauti prie ežerėlio, įdomesnės bažnyčios ar tiesiog pasivažinėti kur akys mato? Viską tu pati nuspręsi ir nereikės ieškoti jokio kompromiso. Kas dar? Laikas! Yra noras, imi ir važiuoji. Nori grįžti? Grįžti. Jokių pretenzijų. Bosė esi tik tu.

Pamiegok. Miegas suteikia mums antrą gyvenimą, ypač kai iš pamokų grįžtame išsekusios ir pavargusios. Ką daryti? Pusvalandį numik, tačiau nepamiršk, jog ilgesnis nei valandos laikotarpio pietų miegas yra ne itin geras variantas. Ilgas popietės miegas ateityje gali sukelti migreną, be to, iki soties išmiegojusi po pietų gali ilgai neužmigti vakare.

Išmok naujų sezono makiažo ar šukuosenų subtilybių. Iš tiesų, vien peržiūrėti ar perskaityti naujus grožio patarimus neužtenka, būtina išmėginti viską realybėje! Vėliau galėsi pasikviesti keletą draugių ir tai, ką išmokai, pademonstruoti ant jų - padaryti joms naują šukuoseną, atlikti makiažą. O tuomet surenksit fotosesiją! Laukia smagus laikas lavinant savo grožio gebėjimus ir gražinant drauges tavęs palauks vėliau.

Pats laikas hobiui! Juk sakoma, kad laikas, praleistas darant malonius dalykus, nėra prarastas. Kodėl neišsitraukus siūlų ir vąšelio, teptukų ir akvarelės, o gal tiesiog užrašų knygutės ir rašiklio? Be to, jeigu gali, viską neškis į lauką: jei gyveni nuosavame name, pasitiesk pledą ir įsitaisyk ant žolės, jei ne – nueik į parką ar mokyklos stadioną ir ten maloniai leisk laiką!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis