7 serialai toms, kurios negali užmiršti „Vampyrų dienorašių“

Žinome, žinome, sakysite, jog „Vampyrų dienoraščių“ niekas niekuomet negalės pakeisti. Iš tiesų, tokiam milžiniško populiarumo sulaukusiam serialui sunku prilygti, vis dėlto yra puikių ir mistiniais elementais paremtų serialų, kurie kaipmat įtrauks. Štai sąrašas, galbūt kurio nors dar nebūsi žiūrėjusi?

GRYNAKRAUJAI (The Originals). Apie pirmuosius pasaulio vampyrus pasakojanti istorija įtrauks kiekvieną. Kadaise Grynakraujų vampyrų šeima davė priesaiką - visuomet likti kartu. Vis dėlto laikas juos išskyrė ir jie vėl pasiryžę būti kartu. Šis serialas - tarsi „Vampyrų dienoraščių” pradininkas, kurį privalo pažiūrėti kiekviena prisiekusi vampyrų sagos gerbėja. Veiksmas taipogi vyksta vidurinėje mokykloje, tad jame netruks elementų, susijusių su mokslais bei veikla mokykloje.

JAUNASIS VILKAS (Teen Wolf). Tau taip pat turėtų patikti šiuolaikiškas ir šiek tiek mistiškas serialas „Jaunasis vilkas“(„Teen wolf“), kur pagrindiniam herojui Skotui įkanda vilkolakis. Vaikinas ir toliau bando gyventi normalų gyvenimą, tačiau, kai esi vilkolakis, tai tampa kiek sudėtingiau, ypač, kai šalia atsiranda patinkanti mergina... Įtrauks, sudomins ir nebegalėsi atitraukti akių.

IŠRINKTIEJI (Supernatural). Serialo epicentre - du broliai, Semas ir Dynas, kurie važinėdamiesi po įvairius miestelius ir kaimus tiria bei kovoja su antgamtiniais įvykiais ir kitais nepaaiškinamais atsitikimais. Istorijos, kurias tiria broliai, su smarkiai susijusios su mistiniais elementais, tokiais kaip vampyrai, vilkolakiai ir vaiduokliai. Kiekviena serija unikali, todėl pradėjusi žiūrėti pirmąją pasiruošk ilgam kino seansui.

SALEMAS. Serialo veiksmas vystosi praeityje, inkvizicijos ir raganų medžioklės laikuose. Serialo centre - pagrindinis serialo veikėjas Džonas Oldenas ir jo mylimoji Merė, kuri savo noru atsikrato kūdikio. Netrukus miestelyje, kuriame buvo įsikūrusi pora, Saleme, pradėjo dėtis keisti ir baisūs dalykai – gaišta galvijai, dingsta derlius, žmones pakerta siaubingos ligos. Tai įdomybių kupinas serialas, kuris patiks visoms, negalinčioms be mistinių elemetų.

The night brings the truth. Discover Tituba's real alliances tonight on #SalemWGN.

A post shared by Salem (@salemwgna) on Nov 30, 2016 at 10:54am PST

RIVERDALE (Riverdalas). Jaunimui skirtas serialas kaipmat sulaukė daugybės dėmesio. Serialo veiksmas vyksta mažame JAV miestelyje, kuriame vaikinas Arčis ir jo draugų kompanija susiduria su keistais ir logiškai nepaaiškinamais reiškiniais. Jauni, talentingi aktoriai sustiprina siužeto liniją, o žiūrovus kaip visuomet traukte traukia paslaptingas mažo miestelio gyvenimas. Nors vampyrų jame nerasime, vis dėlto siužetas išlaikys mistiškumą.

Never forgives. Never forgets. Stream the latest #Riverdale. Link in bio. 📷: @madelame

A post shared by Riverdale (@thecwriverdale) on Apr 20, 2018 at 11:05am PDT

TIKRAS KRAUJAS. Scenaristika be galo panašus į Vampyrų dienoraščius filmas pasakoja apie tai, kaip nedidelio Amerikos miestelio bare dirba mergina, turinti telepatijos sugebėjimų. Vieną dieną jos gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai ji supranta pamilusi… vampyrą. Tai antgamtinių detalių kupina drama, kurioje netrūksta siaubo ir juodojo humoro detalių.

Be our True Valentine? ⚰️❤️⛓

A post shared by True Blood (@truebloodhbo) on Feb 14, 2017 at 6:52am PST

HEMLOKO GIRAITĖ (Hemlock grove). Šis serialas nėra naujas, pirmoji serialo serija pasirodė dar 2014 m. Serialo ašis sukasi aplink Hemloko giraitę, kurioje įvyksta vis daugiau sunkiai paaiškinamų nusikaltimų. Miestelio pareigūnai tiria neįtikėtino painumo nusikaltimus, kurie yra ne tik brutalūs, bet ir susiję su antgamtiniais reiškiniais. Jei nesi abejinga siaubo filmams, šis serialas turėtų palikti net didesnį įspūdį nei Vampyrų dienoraščiai.

Her nightmare was just the beginning. #HemlockGrove #TBT

A post shared by Hemlock Grove (@hemlockgrove) on Oct 8, 2015 at 4:56pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis