5 geriausi filmai, kuriuos būtinai turi pamatyti šią vasarą

Turbūt vienas smagiausių laisvalaikio praleidimo būdų, nesvarbu, ar tu su draugų būriu, ar esi viena namuose, yra filmų žiūrėjimas. Jei dabar ieškai gero filmo vakarui, štai mano 5 geriausi kada nors matyti filmai, kuriuos, manau, VISI privalo pamatyti.

Liusi / Lucy (2014) - prancūzų mokslinės fantastikos filmas, kurio pagrindinė veikėja Liusi, įsipainioja į nelegalią veiklą. Į jos kūną įsiūnamas narkotikų paketas, kurį ji turi pervežti į kitą šalį. Kelionės metu, šis paketėlis plyšta ir po jos kūną pasklinda pavojingas kiekis narkotikų. Turbūt girdėjote, kad žmogus vidutiniškai išnaudoja 10% savo smegenų pajėgumo. Po šios nelaimės, mergina pradeda išnaudoti vis daugiau ir daugiau savo smegenų pajėgumo, taip įgydama vis naujų sugebėjimų. Galiu pasakyti tik tiek, kad tie, kas sugalvojo frazę „mušasi kaip mergaitė“- tikrai nematė šio filmo. Filme vaidinantys talentingi aktoriai, tokie kaip Scarlett Johansson ir Morgan Freeman labai puikiai atskleidžia filmo siužetą ir tik dar labiau padeda į jį įsijausti.

Tarp žvaigždžių / Interstellar (2014) - taip pat mokslinės fantastikos filmas, kuris prikaustys jus prie ekranų iki pat pabaigos. Filmas pasakoja apie astronautų grupę, išvykusią ieškoti planetos, kurioje galėtų apsigyventi žmonės, nes Žemė artėja prie pabaigos. Kelionės metu komanda nustoja senti, patiria įvairių gravitacijos anomalijų, praskrenda juodąsias skyles ir įvyksta dar daug dalykų, kuriuos sunku suvokti ar suprasti. Kaip manote, ar įmanoma dukrai būti vyresnei už savo tėvą? Na, šiame filme viskas įmanoma. Galiu pažadėti vieną - turbūt kiekvienas iš jūsų po filmo pergalvos visą savo egzistenciją iš naujo. Jei jus traukia mistiniai, mokslinės fantazijos filmai, šis filmas kaip tik jums.

Berniukas dryžuota pižama / The boy in the striped pyjamas (2008) - istorinė drama apie II -ąjį pasaulinį karą ir daugiau nei 6 milijonus gyvybių nusinešusį holokaustą. Tiesa, šis filmas, kalba apie dvi gyvybes, du draugus berniukus - nacių pareigūno sūnų ir žydų berniuką, kurie draugystę palaikė būdami skirtingose tvoros pusėse. Deja, berniukų draugystė ateities neturi dėl tuometinės politinės situacijos. Kai žiūrėjau šį filmą, dar jam nepasibaigus, įtampa buvo tokia didelė, kad turėjau trumpam jį sustabdyti, nueiti atsigerti vandens ir įkvėpti gryno oro, nes atrodė, jog širdis iššoks iš krūtinės. Tačiau kur berniukus nuves jų draugystė- pamatykite patys, tik nepamirškite prigriebti nosinių pakelio.

Bado žaidynės / The Hunger games (2012) - Visiem puikiai žinomas, ar bent jau girdėtas „Oskarui“ nominuoto režisieriaus Gary Ross postapokaliptinis nuotykių ir išlikimo trileris, pastatytas pagal rašytojos Suzanne Collins to paties pavadinimo knygą. 24 Jaunuoliai privalo išgyventi laukinėje gamtoje žudydami vienas kitą iki kol lieka vienas. Žinoma, laukinėje gamtoje ne tik draugiški paukščiukai skraido. Sumanioji ir drąsioji Ketnė išgyvena ir laimi šias žaidynes, tačiau toli gražu jai tai nežada ramaus ir laimingo gyvenimo. Aš knygas perskaičiau pirma nei peržiūrėjau filmą. Iš tiesų, skaitydama knygas, net nežinojau, kad greit pasirodys ir filmas, tačiau sužinojusi nekantravau jį pamatyti ir visas trilogijos dalis žiūrėjau kino teatre,vos tik pasirodžius filmui. Jei nesate nei skaitę knygų, nei matę filmo, rekomenduoju pirmiausia visgi perskaityti knygas. Aš visas tris knygas „surijau“ per mažiau nei savaitę. Tikiuosi, ši istorija jus prikaustys taip pat kaip mane.

Man esi viskas / Everything, Everything (2017) - romantinė drama, pasirodžiusi vos prieš mėnesį. Ar ilgai ištvertumėte, jei negalėtumėte išeiti iš namų, kiekvieną dieną matytumėte tuos pačius veidus, nešiotumėte tuos pačius rūbus ir veiktumėte tą patį. Pagrindinė filmo herojė, Medė, yra priversta taip gyventi, dėl sunkios ir retos ligos. Jos rutina pasikeičia tik tuomet, kai į greta esantį namą atsikrausto žavus, jos amžiaus vaikinas. Kaip gi jie palaikys savo santykius esant tokiai situacijai, sužinosite patys, pamatę filmą. Juk nenorite, kad išduočiau visas smulkmenas? Tačiau galiu išduoti, jog šis filmas privertė mane šniurkščioti ir prašyti iš draugės nosinės, taigi jei žadate žiūrėti šią kino juostą, nepamirškite pasirūpinti tokiais dalykais. Taip pat noriu pridurti, jog mane sužavėjo šio filmo garso takelis, jį rasite čia:

Tikiuosi išsirinkai bent vieną iš šių filmų. Jei taip - griebk spragėsius ir smagaus Tau vakaro!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis