3 vietos, kuriose privalai nusifotografuoti šią vasarą

Kol vasariški orai nelepina, o pramogauti vis tiek norisi, siūlome aplankyti keletą vietų, kuriose ne tik patirsite gerų įspūdžių, bet ir pasidarysite nepamirštamų nuotraukų. Anti-gravitacijos, galaktikos, dydžio ir apversti kambariai, veidrodžių labirintai ir velnio tunelis – visa tai dar mažai kam girdėtos ir regėtos pramogos Lietuvoje, kurias aplankius verta pasidaryti ne vieną asmenukę!

Dinozaurų parkas ir apverstas namas Radailiuose

Netoli Klaipėdos įsikūręs Dino parkas siūlo aplankyti visą pramogų kompleksą. Parke galima pamatyti daugiau nei 40 natūralaus dydžio riaumojančių, judančių, šnypščiančių ir vandeniu besilaistančių dinozaurų, išnykusių daugia nei prieš 65 mln. metų. Viena iš labiausiai stebinančių Dino parko pramogų – pirmasis Lietuvoje apverstas namas. Tai ant stogo pastatytas namas, kuriame viskas apverčiama aukštyn kojomis, žaismingai sujaukiant mūsų kasdienę rutiną ir pojūčius.

Tik įėjus į vidų pradeda suktis galva, nes visi įprasti daiktai ir vaizdas tampa apverstas. 270 kv. m. ploto, septynių kambarių namas įrengtas šešių asmenų šeimai, jame įrengti kambariai su mažiausiomis smulkmenomis atvaizduoja įprastą šeimos gyvenimą. Apsilankyti šiame keistame name ir jame nusifotografuoti gali būti smagi pramoga visai šeimai ar draugų kompanijai – ši pramoga nustebins tiek mažus, tiek didelius.

Dominykas Laurutis

Dinozaurų parkas Klaipėdoje.

Dino parke taip pat galima aplankyti ekstremalų 5 D kino teatrą, klaidųjį veidrodžių labirintą, linksmintis ant batuto, karuselių, vandens dviračių, elektromobilių ar išbandyti daug kitų aktyvių pramogų.

Parko ir apversto namo darbo laikas – kasdien nuo 10 iki 18 valandos.

Iliuzijų kambariai Vilniuje

Pačiame Vilniuje įsikūrę iliuzijų kambariai užburia magija. Čia apsilankę pasidarysite tokių nuotraukų, kurios jūsų draugams tikrai sukels nuostabą. Iliuzijų kambariuose rasite veidrodžių labirintą, galvą ir kojas susukantį velnio tunelį, tikrovės suvokimą išbalansuojantį anti-gravitacijos kambarį, perspektyvos iliuziją patvirtinantį dydžio iliuzijų kambarį, aukštyn apverstą butą bei daug kitų atrakcijų. Tai puiki pramoga draugų kompanijai, ypač tuomet, kai už lango orai nelepina!

Iliuzijų muziejus Vilniuje. Tomo Petrylos nuotr.

Iliuzijų kambarių darbo laikas – kiekvieną dieną nuo 10 iki 21 valandos.

Iliuzijų kambariai ir apverstas namas Druskininkuose

Vos prieš keletą savaičių Druskininkuose atsirado dar viena nauja pramoga – apverstas namas. Kaip ir kituose apverstose vietose, principas išlieka tas pats – būtina turėti fotoaparatą ir skirti tam nemažai laiko. Jūsų nuotraukos bus įspūdingos!

Tai puiki pramoga Druskininkuose poilsiaujantiems turistams – čia apsilankę patirsite ką reiškia galaktikos kambarys, nukeliantis į beribę erdvę ir leidžiantis pajusti žvaigždžių platybę, kreivų veidrodžių sukurtus linksmus vaizdus, dydžio iliuzijos kambarį, kuriame pasijusite milžinais bei apverstą namą, kuris apvers jūsų dieną aukštyn kojomis. Šių įspūdžių dar ilgai nepamiršite, nes tai primins įdomios jūsų nuotraukos.

Romas Sadauskas-Kvietkevičius

Apverstas namas Druskininkuose.

Darbo laikas – nuo 10 iki 20 valandos. Penktadienį ir šeštadienį iliuzijų kambarių ir apversto namo darbo laikas nuo 10 iki 22 valandos.

Norint aplankyti visas šias vietas, reikia tinkamai pasiruošti:

–Būtina turėti fotoaparatą arba telefoną, su kuriuo galėtumėte nusifotografuoti.

–Rekomenduojama su gumele susirišti ilgus plaukus, kad nuotraukos būtų tikroviškesnės.

–Merginoms patariama nevilkėti sijonų ar suknelių, kad apverstose nuotraukose atrodytumėte tikroviškiau.

–Visi kabantys aksesuarai taip pat nepridės tikrovės jausmo, tad juos geriau palikti namuose.

–Skirti tam pakankamai laiko – neskubėti ir pasidaryti po kelias nuotraukas, kad būtumėte tikri, jog rezultatas pavyko puikiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis