Kultinio filmo „Amerikietiškos grožybės“ komanda po 18 m.: viena iš aktorių - nebeatpažįstama (FOTO)

1999 m. kino ekranuose pasirodęs filmas „Amerikietiškos grožybės“ kaipmat tapo sensacija. Ne veltui ši kino juosta apdovanota net penkiais Oskarais, o filme vaidinusiems aktoriams „Amerikietiškos grožybės“ tapo tramplinu į kino vandenis. Pasidomėjome, kaip praėjus net 18 m. nuo filmo sukūrimo laikosi bei kino juostoje vaidinę aktoriai.

Mena Suvari. Menai filme teko vilioklės septyniolikmetės Andželos vaidmuo. Tai buvo Meną, kaip aktorę, išgarsinęs vaidmuo, mat ji aktorių atrankoje pralenkė net tokias tuo metu žibėjusias aktores kaip Kirsten Dunst ir Sarah Michelle Gellar. Vaidinant filme Menai tebuvo vos penkiolika ir ji šiuo metu prisipažįsta, jog šis vaidmuo buvo nemenkas iššūkis. Jaunoji aktorė visai nenorėjo bučiuoti į tėvus jai tinkančio Kevino Spacey. Nors šiuo metu Meną nedažnai išvysime kino juostose, ji yra kovos už žmonių teises aktyvistė ir puiki dizainerė. Šio metu aktorei 38 m.

Mena vaidindama filme:

Mena Suvari
Mena Suvari
Vida Press

Mena šiuo metu:

Mena Suvari
Mena Suvari
Vida Press

Mena Suvari
Mena Suvari
Vida Press

Kevin Spacey. Kevinas - vienas garsiausių aktorių Holivude. Nors sukūrė daugybę puikių vaidmenų, jį vis dar daugelis mena kaip Lesterį Bernhemą. Paskutinis jo pasirodymas kine buvo 2013 m., tačiau aktorius dar žada sukurti ne vieną vaidmenį. Šeimos taip ir nesukūręs bei vaikų neturintis Kevinas teigia nesijaučiantis vienišas - mėgaujasi laisve, iki šiol aktyviai sportuoja ir atrodo pavydėtinai gerai. Beveik nepasikeitęs!

Kevinas vaidindamas filme:

Kevin Spacey
Kevin Spacey
Vida Press

Kevinas šiuo metu:

Kevin Spacey
Kevin Spacey
Vida Press

Annette Bening. Vieną iš pagrindinių vaidmenų, Lesterio žmonos vaidmenį atlikusi aktorė - gyvybingumo bei energijos pavyzdys. Keturis vaikus užauginusi aktorė kine ypatingais vaidmenimis nepasižymėjo, tačiau atrado save rašytojos amplua. Iki šiol pasirodydama pramogų pasualio renginiuose ji nepaleidžia šypsenos iš veido ir trykšta entuziazmu.

 Annette Bening
Annette Bening
Vida Press

Annette šiuo metu:

 Annette Bening
Annette Bening
Vida Press

Thora Birtch. Lesterio dukrelės Džeinės vaidmenį atlikusi jaunoji aktorė šiuo metu neatapžįstama. 35 m. aktorė jau nebe viliokliška tamsiaplaukė, o švelnių bruožų šviesiaplaukė. Kai mergina vaidino filme, jai tebuvo vos šešiolika ir pirmas toks rimtas vaidmuo paauglei buvo tarsi perkūnas iš giedro dangaus. Aktorė yra laimėjusi Auksinio Gaublio apdovanojimą už vaidmenį filme Vaiduoklių pasaulis.

Thora Birch vaidindama filme:

Thora Birch
Thora Birch
Vida Press

Thora šiuo metu:

Thora Birch
Thora Birch
Vida Press

Wesas Bentley. Wesas filme atliko į pasaulį pro vaizdo kameros langelį žvelgiančio Lesterio kaimynų sūnaus Rikio vaidmenį. Suvaidinęs filme jis tapo tikra jaunų merginų svajone - gražuolis mėlynakis ir šiuo metu yra žavingas vyras bei puikus aktorius. Wesas atliko vaidmenis tokiose garsiuose filmuose kaip Bado žaidynės, Tarp žvaigždžių bei Pito drakonas.

Wesas Bentley vaidindamas filme:

 Wes Bentley
Wes Bentley
Vida Press

Wesas šiuo metu:

 Wes Bentley
Wes Bentley
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis