Penkios idėjos, ką veikti vasarą neišleidžiant nė cento

Jei kišenėje švilpauja vėjai, o per vasaros atostogas pramogauti vis tiek norisi, galima rinktis nemokamus, bet smagius laiko praleidimo būdus. Štai penkios veiklų idėjos, kurioms nepavyks atsispirti!

Surenk draugų žygį dviračiais

Kartu su draugais pasiimk iš namų šiek tiek užkandžių ir leiskis į dienos kelionę dviračiu. Keliaudami dviračių takais atrasite nematytas savo miesto vietas. Jose galite sustoti ir surenkti mini pikniką. Jei neturi dviračio, gali leistis į kelionę riedučiais ar riedlente. Nepamiršk į kelionę pasiimti geriamojo vandens!

Mobili pirtelė po vandens žygio
Mobili pirtelė po vandens žygio
Dženetos Dobilienės nuotr.

Dalyvauk nemokamose grupinėse treniruotėse

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose visą vasarą vyskta daugybė grupinių sporto užsiėmimų – Vilniuje „Sveikas miestas“ , „City Yoga“, Kaune „Judėk sveikai“ ir kt. Tai įvairiausios šokių, jėgos, kardio ar jogos treniruotės – kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamiausią. Sportuojant ne tik stiprinsi savo kūną, bet ir gerai praleisi laiką, susipažinsi su naujais žmonėmis, o galbūt ir susirasi naujų draugų. Nepamiršk tinkamai pasiruošti treniruotei – pasiimk geriamojo vandens, pasidomėk ar reikia specialaus kilimėlio, kitų atributų sportavimui.

DELFI / Domantas Pipas

Poilsiauk miesto paplūdimiuose

Kas gali būti geriau, nei šilta vasaros saulė, gaivus vanduo ir gerų draugų kompanija? Nuvykti į paplūdimį, esantį tavo mieste ar netoli jo tau nieko nekainuos, o pasijusi lyg esant kurorte. Vilniečiai tikrai nesunkiai nuvyks į Valakupių ar Žirmūnų rajone esančius paplūdimius, Kaune galima nesunkiai pasiekti Lampėdžių ar Panemunės paplūdimius. Be to, Lampėdžiuose prie „Sunny beach“ baro geru oru dažnai vyksta nemokami renginiai – koncertai, žaidimai, orientaciniai žygiai, sporto treniruotės ir pan. Taigi, poilsiaujant su draugais galima ir smagiai papramogauti. Nepmiršk kremo nuo saulės, galvos uždangalų ir maudymosi kostiumėlių.

Lampėdžių paplūdimys
Lampėdžių paplūdimys
DELFI / Rafael Achmedov

Ieškok nemokamų renginių

Vasaros metu vyksta daugybė nemokamų renginių – koncertų, įvairių žygių, parodų ir panašiai. Pasidomėk, kas vyskta tavo mieste ir dalyvauk smagiausiuose renginiuose. Nebijok išbandyti kažką naujo – tai gali būti smagi patirtis, atnešanti pozityvių naujovių į tavo gyvenimą.

Savanoriauk

Savanoriavimas tau nieko nekainuos, bet atneš neįkainojamos patirties. Ne tik sužinosi naujų dalykų, susirasi bendraminčių, bet ir įgausi patirties, praversiančios ateityje. Savanorystė gali būti įvairi – nuo maisto banko iki festivalių. Pavyzdžiui, šiuo metu Kauno Viešoji Vinco Kudirkos biblioteka ieško savanorių vasarai padėti unikalioje bibliotekėlėje po atviru dangumi – galbūt tai tavo šansas išbandyti šį tą naujo?

Asmeninio albumo nuotr.

Vasara praeina greitai, tad kuo daugiau laiko praleisk gryname ore, neužsisėdėk namuose ir užsiimk įvairia veikla. Kad ir ką sugalvotum nuveikti, atmink, kad svarbiausia yra geras nusiteikimas ir pozityvi nuotaika!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis