6 puikūs filmai su talentinguoju Robertu Pattinsonu, kuriuos privalai pamatyti (VIDEO)

Daugeliui kino mylėtojų talentingasis aktorius Robertas Pattinsonas vis dar asocijuojasi su garsiąją Saulėlydžio filmų saga. Iš tiesų, ši kino juosta viena garsiausių, visgi aktorius sukūrė vaidmenis gausybėje kino juostų, vertų dėmesio. Galime lažintis, jog visų jų net nebūsi mačiusi.

Vanduo drambliams (Water for Elephants) Viena romantiškiausių ir autentiškiausių dramų apie didžiosios depresijos laikus. Robertas filme atliko jauno veterinarijos studento Jacobo vaidmenį, kuris po meta universitetą ir nusprendžia prisijungti prie pasaulyje keliaujančio cirko. Trupėje vaikinas pradeda dirbti veterinaru, o netrukus sutinka ir įsimyli gražuolę Marleną. Deja, mergina ištekėjusi už charizmatiško, tačiau žiauraus ir negailestingo cirko gyvūnų dresuotojo Augusto (akt. Christoph Waltz).

Saulėlydis (Twilight). Kada paskutinį kartą stebėjote šią nuostabią dramą? Ko gero, net nereikia priminti apie šio filmo eigą. Vis dėlto trumpam prisiminkime. Bela (aktorė Kristen Stewart) visada buvo šiek tiek kitokia nei jos bendraamžiai. Jai menkai rūpėjo būti populiaria ir madų besivaikančia paaugle, kokios buvo daugelis bendraamžių merginų. Belai tenka persikelti į kitą miestą, nuolatos lietuje paskendusį miestelį Forksą. Šiame mieste jos laukia ypatingi nuotykiai ir pažintis su magiškuoju Edvardu Kalenu (akt. Robertas Pattinsonas)

Prisimink mane (Remember Me) Robertas filme atlieka vaikino Tailerio, patyrusio didelę šeimos tragediją, vaidmenį. Ši nelaimė išmušė jaunuolį iš vėžių ir atrodo, jog visas jo gyvenimas pakrypo netinkama vaga. Jo nedomina mokslai, santykiai su artimiausiu žmogumi - tėvu pašliję, jis visiškai nevaldo emocijų ir nusižengia visuomenės primestoms taisyklėms bei įstatymams. Filme analizuojamas ne tik ryšys su šeimos nariais, tačiau ir meilės samprata. Tai nuostabus filmas apie meilę, kuris įkvėps ir privers ašaroti.

Kosmopolis (Cosmopolis) Tai kosmopolitiška, šiuolaikiška istorija apie 24 - as jauno milijardieriaus Eriko Parkerio (aktorius Robertas Pattinsonas) valandas. Per vieną dieną jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis - jis susiduria su netikėtomis kliūtimis ir galiausiai praranda visą turtą, kurį anksčiau taip brangino ir juo gerėjosi. Ši istorija patvirtins dvasinių vertybių prieš materialines laimėjimą ir įrodys, jog pinigai - ne viskas, ko privalo siekti žmogus.

Mažosios dulkės (Little Ashes) Aštuoniolikmetis Salvadoras Dali (akt. Robert Pattinson) atvyksta į Madrido universitetą. Studentų bendrabutyje apsigyvenęs Salvadoras talentingųjų gretose yra vertinamas bei gerbiamas. Salvadoras, užsibrėžęs tikslą tapti didžiu menininku, patraukia studentų bendrabučio elito – poeto ir filmų kūrėjo Lui Buniuelio dėmesį. Įdomi drama, kurioje atsiskleidžia kita Roberto pusė - meniškoji bei kūrybiškoji.

Kelias į žvaigždes (Maps to the Stars) Tai filmas, kuriame vaidina ne tik Robertas, bet ir gausybę kino apdovanojimų pelniusi Holivudo aktorė Julianne Moore. Filme pinasi kelios siužetinės linijos, kurios apima seksualinį priekabiavimą, motinos vaidmenį, iš pažiūros laimingą, tačiau viduje supuvusį šeimos gyvenimą bei daugybę kitų. Filmą būtina pažiūrėti ne vien dėl Roberto vaidmens, mat daugybę apdovanojimų gavusi kino juosta verta dėmesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis