Kaip gerti ir nepasigerti arba alkoholio vartojimas protingai

Studentaujant bet kuriuo atveju su tuo susiduriama kaktomuša.

Moksliškai paskaičiuota, kad vyrams per savaitę galima išgerti ne daugiau kaip 21 bokalą alaus, taurą vyno arba 21 stikliuką stipresniųjų gėrimų. Tuo tarpu merginos norma kur kas mažesnė – 14 taurių vyno arba 14 bokalų alaus, praneša www.thesite.org.

Specialistai pataria, kad prieš vartojant alkoholį reikėtų išgerti pora stiklinių vandens, kad alkoholio skaidymas organizme nesukeltų dehidratacijos. Stiklinė vandens prieš griūnant miegoti apsaugos tave nuo galvos skausmo iš ryto. Taip pat pavalgyk, geriausia ilgai virškinamą maistą kaip duoną, bulves, sūrį. Tokį patį poveikį turės ir stiklinė pieno. Tačiau nepamiršk, kad šis maistas, ypač vartojamas su alkoholiu, yra kenksmingas tavo skarandžiui. Na, bet sprendi tu, ar žvalumas mokykloje, ar pavydėtinos kūno linijos.

Jei jau nusprendei vakarą praleisti draugų kompanijoj – pirmyn – tik nemaišyk gėrimų. Nors tai skamba, kaip mamos įspėjimai prieš išeinant į pasimaytmą, tačiau veiksminga.

Jei jau vartoji alkoholį, apsiribok jei ne tuo pačiu g4rimu visą naktį, tai bent panašaus stiprumo geriamais variantais. Ryte pabudęs nė nemanyk iš troškulio apsikabinti ir ištuštinti šuns dubenėlį. Vanduo iš pat ryto tave pribaigs. Na, bent jau alinančiai girtą paliks tikrai. Tai – nerašyta taisyklė. Vitaminas C rekomanduojamas vartoti net jei nežadėjote vartoti alkoholio. Jis papildys tavo energijos išteklius.

Sklando gausybė prietarų, kaip greitai išsiblaivyti ir ką daryti, kad nebesijaustų pagirių. Vieni siūlo valgyti šokoladą, kiti šaltą dušą, treti gerą smūgį į veidą. Šiuo metu siūlomi vaistai, gydantys pagirias, yra gan efektyvūs, tačiau tai – nepakeliamas krūvis kepenims, kurie, jums piknaudžiaujant, gali pasipuošti vėžiu. Siūloma nepamiršti, kad geriausias būdas išvengti pagirių – negerti visai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis