Žaidimo veikėjas gali būti toks kaip tu.GDC: Sony atskleidžia PS3 home

Jau kurį laiką sklandė gandai apie PlayStation 3 savybę kodiniu pavadinimu „PS3 Home“. Žaidimų kūrėjų konferencijos „GDC“ metu Sony ją pristatė oficialiai.

PS3 Home - tai PlayStation 3 tinklo vartotojų bendruomenė. Ją bus galima atsisiųsti nemokamai naudojantis PlayStation Store paslauga.

Ši paslauga leis žaidėjams susikurti savo veikėją. Bus galima pasirinkti iš įvairių kūnų tipų, odos atspalvių, amžių, rūbų ir aksesuarų. Tai bus kažkiek panašu į Nintendo Mii avatarus, tačiau bus daugiau galimybių ir redagavimo detalumo.

Virtualus veikėjas galės bendrauti su kitais PS3 vartotojais naudodamas tekstą, balsą ir video pokalbius. Taip pat galės sukurti žaidimus, ir prisijungti prie kitų žaidėjų sukurtų žaidimų.

Be kita ko, kiekvienas turės ir gyvenamą vietą, kurioje pavyzdžiui ant sienų kabos kietajame diske esančios nuotraukos, o gros taip pat kietajame diske esantys muzikiniai failai. Ant lentynų stovės jūsų žaidimuose įgyti pasiekimai.

Šiuo metu visa tai dar tik ankstyvoje stadijoje, tačiau buvo užsiminta, kad žaidimų kūrėjai jau greit galės šią paslaugą išbandyti. Plačiąjai visuomenei paslauga bus pristatyta tik rudenį, o uždaras beta testavimas prasidės jau kitą mėnesį.

Games.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis