Namų darbai - (ne) keismažodis

Nuo jūsų namų darbų atlikimo įpročių gali priklausyti gaunami pažymiai. Ar jaučiatės pavargęs, jums viską maudžia ir darosi nuobodu vos sėdus ruošti namų darbų? Galite greitai pagerinti savo semestro pažymius, įgydamas šiuos sveikus namų darbų atlikimo įpročius. Pasirūpinkite savo kūnu ir protu ir pasikeis jūsų savijauta, praneša about.com.

1. Išvenkite rankų ir kaklo skausmo

Atsiradus trumposioms žinutems, „Sony Playstation“, „Xbox“ kompiuteriams, internetui ir tekstų rašymui kompiuteriu, mokiniai savo raumenų galią naudoja taip, kaip nebuvo numatyta evoliucijos. Kyla didelis pavojus pertempti tuos raumenis, kuriems gamtos buvo numatytas lengvesnis krūvis.

Atraskite būdą išvengti rankų ir kaklo skausmo atsisėsdami priek kompiuterio kitaip. Pakeiskite pozą, pakeiskite stalą ar kėdę, žiūros kampą, akinius, klaviatūrą. Mankštinkitės.

2. Miegokite tiek, kiek jums reikia

Tyrimais nustatyta, kad natūralūs paauglių ir suaugusiųjų miego įpročiai skiriasi. Paaugliams dažnai trūksta miego, jiems sunku atsigulti anksti vakare, o dar sunkiau atsikelti anksti ryte. Iš dalies miego trūkumo problemų galima išvengti keičiant kai kuriuos vakaro veiklos įpročius. Nevalgykite prieš miegą, nesportuokite, nevartokite alkoholio, nepatartina ilgai skaityti ir mokytis. Po pamokų ruošimo patartina valandą atsipalaiduoti, pasivaiksčioti, pavartyti žurnalus, tik tada eiti miegoti.

3. Pagerinkite savo mitybos įpročius

Ar dažnai jaučiate nuovargį arba svaigulį? Jei kartais vengiate užsiimti darbu prie mokslo projekto vien dėl to, kad tam nepakanka energijos, tai jos daugiau turėsite tinkamai pakeitę mitybą. Vienas bananas iš ryto gali pagerinti mokyklos rezultatus! Tikrai, įrodytra moksliškai!

4. Atsispirkite norui atidėlioti

Ar, atėjus laikui ruošti namų darbus, jus netikėtai užklumpa noras pamaitinti šunį? Nepasiduokite tokiam norui! Vilkinimas yra lyg nedidelis melas sau. Vis galvojame, kad jausimės geriau jei vietoj knygos skaitymo ar mokymosi padarysime ką nors įdomaus – pažiūrėsime televizorių, pažaisime kompiuterinį žaidimą ar net susitvarkysime kambarį. Bet kai pasiduodame pagundai, tai vėliau visada būna ne geriau, o blogiau. Galiausiai namų darbams laiko nelieka, o sotus šuo nepadės išvengti blogo pažymio.

5. Pagerinkite savo atmintį

Puikus būdas pasilengvinti namų darbų atlikimą yra atminties gerinimas specialiais pratimais protui. Yra daugybė teorijų, susijusių su atminties gerinimu, bet yra vienas įsiminimo metodas, kuris naudojamas jau nuo senų senovės. Senoviniai dokumentai rodo, kad senovės graikų ir romėnų oratoriai naudojo „loci“ metodą ilgoms kalboms ir sąrašams įsiminti. Galbūt ir jums šis metodas padės pagerinti atmintį prieš kontrolinį darbą.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis