Nori tapti TV žvaigžde?

Šeštadienį Alytaus Šaltinių pagrindinėje mokykloje vyks ketvirtasis Lietuvos mokinių televizijos laidų festivalis „Alytaus Kankanai – 2007". Tai vienintelis tokio pobūdžio festivalis Lietuvoje, todėl tai yra bene geriausia poga jauniesiems žurnalistams, operatoriams, laidų vedėjams pademonstruoti savo sugebėjimus.

Visą dieną vyksiančiame festivalyje savo sukurtas TV laidas pristatys mokinių kūrybinės grupės, transliuojančios TV laidas mokiniams ir jaunimui per šalies regionines ir kabelines televizijas. Tai pat šiame festivalyje konkursines programas pristatys ir kūrybinės grupės, besidominčios televizija ir kuriančios programas mokyklos ar vietos bendruomenei.

Pasak festivalio koordinatorės VšĮ „Dzūkų jaunimo iniciatyvos" direktorės Loritos Žemaitienės, šiuo festivaliu siekiama pasidalinti gerąja patirtimi ir išrinkti geriausias respublikos mokinių kuriams TV programas skirtas bendraamžiams.

Dalyviai varžysis 3 nominacijose.

Pirmajai nominacijai kūrybinės grupės pristato savo laidas, transliuojamas per šalies regionines ir kabelines televizijas.

Antroje grupėje gali dalyvauti ne tik jau dirbančios kūrybinės grupės, bet ir kuriančios TV reportažus mokyklos ar vietos bendruomenei.

Trečioje nominacijoje gali dalyvauti visi norintieji. Tereikia sukurti neilgesnį nei 3 min. socialinį, agitacinį, reklaminį reportažą, vaizdo klipą ar trumpametražinį filmuką.Renginio organizatoriai įspėja, kad pristatant konkursines programas privalu laikytis trukmės reikalavimų TV reportažams ir vaizdo klipams.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis