Birželio pabaigoje moksleiviams "Kino atostogos 2"

Birželio pabaigoje vėl startuos kino renginys jaunimui "Kino atostogos 2". Birželio 25 – liepos 1 d. "Kino atostogos 2" vyks Vilniuje, o liepos 6 – 8 d. persikels į Kauną.

"Kino atostogų 2" tema – Lietuvos kino istorija.

Projekto metu jaunimas galės pažinti lietuviško kino istoriją. Kartu su lietuviško kino profesionalais moksleiviai kruopščiai nagrinės nacionalinio kino paveldą, analizuos, kaip į kino kadrus pateko linksmos ir skaudžios lietuvių patirtys, kaip formavosi lietuviškas kinematografas, kur ir kaip yra saugoma Lietuvos kino istorija.

Svarbią "Kino atostogų 2" programos dalį sudarys lietuviškų kino filmų peržiūros, kurios vyks birželio 25 – liepos 1 d. Vilniuje, "Skalvijos" kino centre, ir liepos 6 – 8 d. Kaune, "Romuvos" kino teatre.

Prieš filmų peržiūras vyks jaunimo susitikimai su filmų kūrėjais ir kino kritikais. Filmų peržiūros bus viešos ir atviros visiems norintiems dalyvauti.

Kita "Kino atostogų 2" dalis – savaitės trukmės kūrybinė kino stovykla, kurios programą sudarys Lietuvos kino istorijos paskaitos, ekskursijos į kino filmų archyvų vietas, lietuviško filmo filmavimo aikšteles. Keturias dienas truks kūrybinės dirbtuvės.

  • Daugiau informacijos
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis