Moksleivių televizijos projektas per TV1

Nuo birželio 18 d., kiekvieną pirmadienį 20 val., TV1 eteryje jaunųjų kino mėgėjų laukia netradicinė laida – „mTV – Moksleivių televizija”. Pagrindinė naujos laidos idėja – sudominti jaunimą kino menu bei populiarinti lietuvišką kiną.

Kiekvienoje laidoje jūsų laukia pokalbiai su kino profesionalais bei siužetai apie kino meno užkulisius. Pamatysite viską: nuo apšvietimo montavimo iki psichologo patarimų aktoriams, nuo paprasčiausios kino juostelės iki sudėtingo darbo filmavimo aikštelėje, nuo aktorių atrankos iki kino žvaigždžių kūrimo.

Eksperimentinėje moksleivių kino laidoje dirbs 6 jauni vedėjai.

Du iš jų – Polina Soloveičik ir Edgaras Žurman – Š. Aleichemo vidurinės mokyklos moksleiviai.

Justė Gvazdaitytė, Justinas Mikelionis, Federika Dovgal ir Mantas Rimkus – Vytauto Didžiojo gimnazijos abiturientai. Kiekvienas iš jų domisi kinu, o kai kurie jų jau spėjo išbandyti kino aikštelę. Polina, dar būdama aštuonerių, filmavosi vaidybiniame filme „Velnio aritmetika“. Sklando legenda, kad režisierė Dona Deitch, pamačiusi Poliną, savo filmui sukūrė netgi naują epizodą.

„mTV – Moksleivių televizijoje“ taip pat netrūks garsių kino aktorių išpažinčių. Laidos autoriai prasitaria, kad aktorė Gražina Baikštytė jau spėjo jiems papasakoti apie vaikystės svajones, o kino grandas Donatas Banionis – apie kelią šlovės link.

Naujosios laidos vedėjai bei dalyviai nevengs kritikos – kaskart jaunimas išsakys savo nuomonę apie naujus lietuviškus filmus, praėjusius kino festivalius bei užduos klausimus kino ekspertams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis