Virtualus darbas - galimybė neskaičiuoti pinigų

Kiek kartų per savaitę prašai tėvų “paskolinti”, duoti, išskirti pinigų naujiems žaidimams, bilietui į kiną ar dar kokiam neva “gyvybiškai svarbiam” reikalui. Nusibodo? Turbūt jau seniai norėjai pasakyti: “Aš turiu savo pinigų”.

Ta rožinė svajonė – nebepriklausyti nuo tėvų… Kaip tai greitai ir “neskausmingai” padaryti? Pristatome tau pasaulyje vis labiau populiarėjantį būdą “susiveikti” pinigų – darbą internete.Negalvok, kad darbas internete skirtas tik tinginiams. Dirbant nepakaks vien žiūrėti į kompiuterio ekraną ir stebėti į tavo sąskaitą krintančius pinigėlius.Jeigu visgi nutarei pradėti uždarbiauti internete, tau reikia susipažinti bent su elementariomis darbo internete tiesomis, kurios padės nepražūti internetinių sukčių glėbyje.

Apie darbą internetu DELFI Gatvei pasakojo didžiausio Lietuvoje internetinio darbo forumo uzdarbis.lt savininkas Paulius Jačionis.Pasirink geriausią variantą...Daugiau nei prieš dešimtmetį internete buvo parduota pirmoji reklama, ji pradėjo dabar jau milijoninę interneto rinką. Nuo to laiko internetas vystėsi geometrine progresija: atsirado pirmosios reklamos, “spam’ai”, o kartu ir žmonės, dirbantys internete.“1994 metais buvo parduota pirmoji reklama interneto tinklalapyje. Kompanijos suprato, kad internetas – geriausias būdas pasiekti daug klientų. Dabar mes turime be galo daug pasiūlymų dirbti internete,” – apie uždarbio internete istoriją pasakojo Paulius.Vienas paprasčiausių ir internete dažniausiai siūlomų darbų yra reklamų skaitymas savo elektroniniame pašte ( dar kitaip vadinamas „click‘inimas“).

Principas paprastas: milžiniškos užsienio firmos nori, kad jas žinotų kuo daugiau žmonių, todėl negaili pinigų vien už tai, kad lankytojas mato jų reklaminį skydelį arba parduodamą produktą.Nesitikėk už tai milžiniškų pinigų! Dažnas pradedantysis turi ilgai pavargti, kol uždirba pirmąjį dolerį. Tačiau kuo labiau į tai įsitrauki, tuo didesnė tikimybė, kad tau pačiam net nereiks dirbti – už tave dirbs kiti – o tu gausi atlyginimą… Kaip? Kiekvienas žmogus, kurį sudominsi darbu internete, bus dalis tavo atlyginimo.Didžiausio Lietuvoje internetinio darbo forumo administratorius mano, kad toks darbo principas, kai žmogus “spaudinėja” nuorodas ir už tai gauna centus, yra panašesnis į žaidimą: „Tiesą sakant, sunku išvardinti visas galimybes užsidirbti internete, o juo labiau - išskirti vieną geriausią, tačiau šį paplitusį būdą visgi pavadinčiau žaidimu,” - kritiškai apie “click’inimą” atsiliepė Paulius.

Svajonės kartais pildosi...

„Vos pradėjęs darbą, išbandžiau daug uždarbio būdų, kurie paskui pasirodė tikras laiko gaišimas. Dažnai kurdavau interneto svetaines savo malonumui, tačiau tik vėliau supratau, kad iš to galima neblogai uždirbti. Dabar interneto projektų kūrimas yra mano mėgstamiausias uždarbio internete būdas“ ,- sakė forumo uzdarbis.lt administratorius.Kaip ir tikrame gyvenime, taip ir virtualioje darbo rinkoje auksinio sėkmės recepto nėra. Paulius teigia, kad viskas priklauso nuo žmogaus, nuo jo noro kurti, atrasti, aišku, ir užsidirbti: “Kiek gali užsidirbti priklausys nuo to, kokie yra tavo sugebėjimai ir patirtis. Taip pat nuo išradingumo ir idėjų. Vienas neužsidirbs nieko, kitas užsidirbs vieną kitą šimtuką, trečias sukurs naują didelį projektą, kurį parduos už 1,65 milijardo dolerių (taip padarė Čadas ir Styvas, “youtube.com” įkūrėjai).”

Nesvarbu tu jaunas ar senas, jei turi gerų idėjų ir išradingumo, tikrai gali pabandyti pradėti karjerą virtualioje erdvėje.Saugokitės sukčių!

Netikri pasiūlymai arba pasiūlymai-klastotės žmonių, kurie dirba internete, dažniausiai vadinami „scam‘u“.„Yra daug būdų internetu uždirbti legaliai. Tačiau internete sukčiauti ypač lengva, nes gali išlikti anonimas, tad, kaip bebūtų gaila, ypač daug sukčių pasitaiko tarp lietuvių” ,- skaudžią, tačiau visiems žinomą lietuvių ydą pažymėjo pašnekovas.Būna atvejų, kai “sukčiais” tampa visa neva legali, uždarbį internete siūlanti bendrovė. Deja, kol toks faktas tampa žinomas daugeliui “internautų”, firma jau būna užsidirbusi tūkstančius…Tapk vis didėjančios bendruomenės dalimi...

Ko reikia žmogui, norinčiam užsidirbti internetu?„Noro mokytis, motyvacijos, užsispyrimo, idėjų bei išradingumo. Pasirinkite savo uždarbio būdą, susiraskite nišą, tobulėkite. Greitai turėtumėte pajusti, ar tai yra skirta jums” ,- patarimus pradedantiesiems dalijo Paulius.

Svajonės tampa realybe tik tada, kai to iš tiesų nori… Todėl, jei tavo svajonė būti savarankiškam ir nepriklausomam nuo tėvų, o gal ateityje daugiau niekad neskaičiuoti pinigų – išbandyk šį uždarbio būdą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis