Ignas I.V. Kaip tapti DJ? (video)

Ignas I.V. - tai vardas, girdėtas ne tik tiems, kurie trypia šokių salės grindinius arba meldžiasi klubinei muzikai. Jau keletą metų jo vardas siejamas su Lietuvos DJ scena. Kaip jis pradėjo savo karjerą? Ignas I.V. – kaunietis. Visą gyvenimą muzika buvo jo aistra, svajonė, darbas ir poilsis.

Dabar jau tapo ir duona… DJ karjerą jis pradėjo Kaune, būdamas šešiolikos įsidarbino klube “Nirvana”. Septyniolikos Ignas pirmą kartą į rankas paėmė plokšteles ir paragavo diskžokėjaus kasdienybės. Prieš 9 metus jis pradėjo groti klubinę tribal, tech house muziką. O dabar jau drebina užsienio klubų sienas.

Ignas I.V. – Lietuvos šokių muzikos autoritetas, jis surenka sausakimšas šokių aikšteles, suburia entuziastingą gerbėjų minią ir neatsigina merginų dėmesio. Ignas I.V. gyvena kažkur tarp Vilniaus ir Kauno. Ansčiau gyveno Kaune, dabar Vilniuje dirba ir kuria.Ignas I.V. yra grojęs ne viename užsienio naktiniame klube, jo veikla neapsiriboja tik muzikos miksavimu publikai. Igno darbai skamba Lietuvos ir užsienio radijo stočių bangomis, jis organizuoja vakarėlius, į kuriuos atvyksta groti ryškiausios pasaulio DJ žvaigždės.

Labiausiai diskžokėjus džiaugiasi, kad turi galimybę dirbti darbą su muzika. Muzika - jo hobis ir jo darbas. Kaip pasiekti tokios stulbinančios karjeros ir nuo ko pradėti, norint tapti DJ, DELFI Gatvei pasakoja pats Ignas I.V.

„ Svarbiausia yra noras, atkaklumas ir pasitikėjimas savimi. Kai kas sakys, kad geriau negrok, tačiau būk užsispyręs, “ – patarimus žeria Ignas jauniesiems diskžokėjams. Taip pradėjo jis… O ką veikti prie DJ pulto tau – žiūrėk!DELFI Gatvė siūlo ir tau atsidurti DJ kailyje. Dalyvauk konkurse ir gal tau pavyks spausti ranką geriausiems Lietuvos DJ bei akis į akį susitikti su DJ Ignu.

  • Daugiau informacijos

  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis