Pabaltijo ekstremalų triukai sostinėje

Rugsėjo 22 d., šeštadienį, Vilniuje prie Baltojo tilto liesis adrenalino aistros – paskatinti pernai metais įvykusio sėkmingo debiuto, ekstremalaus sporto entuziastai iš trijų Baltijos šalių susivienys jau antrojoje „Čili in action 07” šventėje.

Šventės koordinatoriaus, klubo „Instinktas“ atstovo Arūno Daugirdo teigimu, pernykštis renginys, susilaukęs net apie 300 dalyvių bei dar gausesnio būrio žiūrovų, akivaizdžiai įrodė, jog ekstremalus sportas Lietuvoje ne tik įsitvirtino, bet ir mėgaujasi vis didesniu populiarumu.„Šiemetinėje šventėje ekstremalių pojūčių mėgėjai išvys dar profesionalesnius ir įspūdingesnius triukus, kadangi šįkart dėl itin didelio norinčiųjų skaičiaus kiek sugriežtinome registracijos taisykles – dalyvius atrinkinės speciali komisija, įvertinusi kiekvieno įgūdžius“, - pasakoja A. Daugirdas.

Viena pagrindinių „Čili in action 07” staigmenų – pirmą kartą Lietuvoje rengiamas „Flatland“ pasirodymas, t.y., šokis su BMX tipo dviračiu, kurio metu atliekami sudėtingi balansavimo triukai lygioje vietoje. Taip pat dalyviai varžysis pernai debiutavusiose ir audringų žiūrovų reakcijų susilaukusiose trial (kai įveikiamas specialus kliūčių ruožas) ir su BMX dviračiais bei skate parke riedlenčių ir riedučių rungtyse.11 val. kvalifikacinėmis varžybomis startuosiančioje šventėje laukiama ne tik gausaus ekstremalaus sporto entuziastų būrio iš Lietuvos, bet ir patyrusių šios sporto šakos atstovų iš Latvijos bei Estijos. Visų varžybų metu susirinkusieji galės šėlti grupių „Saint oil sand“, „AFM“ ir „Vat taip pat“ koncertuose. Vakare šventę užbaigs audringas vakarėlis klube „Intro“.

Sporto šventę „Čili in Action 07” organizuoja „Čili” restoranų tinklas, klubas „Instinktas“ bei Vilniaus miesto savivaldybė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis