Tave kviečia kūrybinės kino dirbtuvės

Labai trumpų filmų festivalis niekur nedingo - 2008-ųjų kovą jis įvyks ketvirtąjį kartą. Kol iki premjeros liko daug laiko ir vietos naujiems filmams, „Pravda viena minutė“ giriasi, kaip per metus užaugo ir lapkričio pradžioje kviečia į kūrybines trumpametražio kino dirbtuves.

Šiemet festivalis ypač išsiplėtė ir pagaliau gali daryti tai, apie ką seniai galvojo – organizuoti vienos minutės kino mokymus ir užsiugdyti žmones, išmanančius trumpametražį kiną.

„Pravda viena minutė“ kviečia atviram konkursui visus – nebūtinai audiovizualinių menų studentus ar užkietėjusius režisierius. Mes laukiam smalsių ir entuziastingų - keturias bemieges paras atiduosime jiems.

Mokymai vyks lapkričio 8-11 dienomis Vilniuje. Registruokis iki spalio 29 dienos.

Atrinkta bus 18-20 dalyvių iš visos Lietuvos.

Lektoriai bus net penki savo srities profesionalai: du lietuviai ir trys užsieniečiai.Tau reikia: Atsiųsti tris skaitmenines nuotraukas, kurios atskleistų tavo kompozicinius sugebėjimus. Sukurti istoriją iš trijų kadrų: pirmasis bus įžanga, antrasis – vystymas, o trečiasis – kulminacija. Jei trijų nuotraukų tau užteks, kad mums per minutę iš pasigėrėjimo užgniaužtų kvapą, būk tikras – susitiksime mokymuose.

Tik neišsigąsk – niekas nevers dirbti su milžiniškomis montažinėmis ar statyti bėgius kino vežimėliams. Pradėsime nuo mažų dalykų. Dirbsime su skaitmeninėmis kino kameromis, susipažinsime su kompaktiškomis, bet labai gudriomis montavimo programomis ir visu „postproduction“ procesu. Mokysimės idėjų, scenarijaus, kameros valdymo, kompozicijos gudrybių.

Tiesa, „Pravda viena minutė“ vėl grįžta prie originalios muzikos propagandos. Jau kino dirbtuvių metu festivalio puslapyje veiks „Muzikos Bankas“ – tai vieta, skirta originaliai muzikai, kuri gali tapti tavo filmo garso takeliu.„Muzikos Banke“ rasi šimtus kūrinių, kuriuos drąsiai galėsi parsisiųsti ir naudoti savo filmui. O jei video tau ne prie širdies, kurk muziką pats! Šiais metais festivalis turės atskirą garso takelių konkursą geriausiam kūriniui. Žaisk, pildyk „Muzikos Banką“ ir siųsk legalios muzikos virusą tolyn. Prie tavęs prisidės tavo draugai, priešai, kaimynai, garsūs Lietuvos ir užsienio muzikantai.

Turi minutę? Nepraleisk jos veltui ir nusispalvink kalendoriuje keturias lapkričio dienas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis