Ekologiškas menas mokinių akimis

Ryt Lietuvos vaikų ir jaunimo centre Vilniuje (Konstitucijos pr. 25) 18.30 val. vyks parodos „EkoMenas“ atidarymas, kurios metu moksleiviai gyvai pristatys savo kūrinius. Visi, atėję į parodos atidarymą, dovanų gaus ekologinį žaidimą „Žuvies kelionė“.

Šių metų pavasarį pajūrio ruože tarp Klaipėdos ir Palangos šešios vaikų grupės rinko šiukšles ir į jūros krantą išplautus daiktus. Rasti dalykai buvo surišti, sukalti, suklijuoti ir virto buityje pritaikomais daiktais bei meno kūriniais. Kiekvienas daiktas turi vieną ar kelias funkcijas.

„Kartais užtenka originalios minties, kad toks gana nuobodus dalykas kaip pajūrio valymas taptų pramoga ir kūrybinių idėjų šaltiniu. Vaikai tryško fantazija ir įgyvendinti visoms idėjoms netgi pritrūko šiukšlių. Vien ko verti kūrinių pavadinimai – „Hipių dviratis“ ar „Meilės šaškės“, - dirbtuvių rezultatus komentavo vienas iš su vaikais dirbusių dizainerių Anatolijus Klemencovas.

Šiomis kūrybinėmis dirbtuvėmis buvo siekiama pabrėžti, jog ekologiją galima susieti su menu ir taip paskatinti vaikus ir jaunimą saugoti aplinką bei neteršti jūros.

Paroda Lietuvos vaikų ir jaunimo centre veiks iki š.m. lapkričio 30 d.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis