Populiarėjanti laisvalaikio pramoga – stalo žaidimai

„Šio čempionato tikslas - populiarinti stalo žaidimų kultūrą ir siekti, kad žaidimai būtų viena papuliariausių laisvalaikio praleidimo formų“, - teigia UAB „Brain Games“ regiono vadovė Viktorija Račkėjėva.

Smagiausias žaidimas – kolonizuoti salą

Vienas mėgstamiausiųjų, kuriuo domisi anaiptol ne kompiuterinių žaidimų fanatikai, yra stalo žaidimas „Katano salos naujakuriai”.

Žaidimo tema – tai pasakojimas apie pasakiškos Katano salos kolonizavimą, kurioje kiekvienas žaidėjas stengiasi sukurti savo valstybę.

„Katano salos naujakuriai” yra neįprastas tuo, kad galimybė laimėti čia yra vienodai priklausoma ir nuo to, koks skaičius iškris išmetus kauliukus, ir nuo žaidėjų strateginių veiksmų.

Vienos „superstrategijos“ jame nėra, tad norisi žaisti dar ir dar.Čempionate – ir Lietuvos atstovai

Pasaulio „Katano salos naujakurių“ čempionatas vyksta jau nuo 1998 metų ir kiekvienais metais jame dalyvaujančių šalių skaičius didėja. Šiais metais užsiregistravusių dalyvių sąraše jau buvo 37 šalys bei 56 žaidejai!

Lietuvos čempionato, vykusio šių metų liepos mėnesį Vilniuje, nugalėtoja Birutė Radavičiūtė ir vicečempionas Kęstutis Vaškevičius turėjo unikalią galimybę atstovauti Lietuvą pasaulio čempionate.„Monopolis“ nebeįdomus

Visų gerai žinomą ir pamėgtą „Monopolį“ keičia daug modernesni ir intelektualesni žaidimai. Tai ne tik „Katano šalies naujakuriai“, bet ir daugybe kitų.

Šių metų pradžioje „Brain Games” pasiūlė žaidėjams susipažinti su prancūzų kompanijos “Gigamic” naujovėmis: tai loginiai žaidimai, tokie kaip „Quarto“ ar Pylos“.

Trumpi, lengvai suprantami ir elegantiško dizaino žaidimai gali pritraukti ir pačius išrankiausius.

„Blue Moon City“ yra vienas žinomiausių naujųjų žaidimų. Žaidėjų simpatijas pavergęs puikiai subalansuotas žaidimas, kuriame pasisekė proporcionaliai apjungti taktiką, strategiją ir sėkmės faktorių, 2006 metais buvo nominuotas elitiniam „Spiel des Jahres“ prizui. Šiame žaidime žaidėjai atstovauja „Blue Moon“ piliečius, kurie savo iniciatyva apsiėmė organizuoti miesto atstatymo darbus.

Žaidimų mėgėjai jungiasi į klubą

Vis didėjant stalo žaidimų susidomėjimui, duris neseniai atvėrė ir „Vilniaus Stalo žaidimų klubas“, kuris kviečia prisijungti kiekvieną susidomėjusį. Klube aktyviai dalyvauja tiek vaikinai, tiek merginos, dauguma iš jų – studentai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis