Mokinių kurtas dainas dainuos žvaigždės

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) organizavo pilietinio ir tautinio ugdymo projektą. Jo metu vyko dainų ,,Lietuva – mano daina“ ir fotografijų ,,Čia mano Lietuva“ konkursai. Fotografijos konkurso metu buvo atrinkti 45 fotografijos darbai, kurie šiuo metu eksponuojami įvairiuose Lietuvos miestuose ir bus išleisti leidinyje ,,Čia mano Lietuva“.

Šiame leidinyje taip pat bus pristatomi savos kūrybos dainų konkurso ,,Lietuva – mano daina“ laureatų originalūs dainų tekstai, garso įrašai, kuriuose dainų autoriai savo kūrinius dainuos kartu su garsiausiomis Lietuvos muzikos žvaigždėmis: Marijonu Mikutavičiumi, Deiviu, Česlovu Gabaliu, Povilu Meškėla, Rūta Ščiogolevaite, Atlanta, Karina Krysko, Maksu, Auguste, Taja, Vaidu Bumila, grupe ,,Kastaneda“.

,,Aš džiaugiuosi galėdamas būti tokio puikaus konkurso komisijos nariu. Esu nuoširdžiai nustebintas mūsų jaunųjų talentų muzikiniais sugebėjimais, kurie sužavėjo savo kūrybiškumu, drąsa ir patriotiškumu. Man buvo labai sunku išrinkti nugalėtojus nes visos konkursui pasiūlytos dainos vienaip ar kitaip yra stiprios“, – sakė vaikų kūrybos dainų konkurso vertinimo komisijoje dirbęs muzikos prodiuseris Aras Vėberis.

Konkurso organizatoriai džiaugiasi, kad vaikų kūryba susidomėjo ne tik garsūs Lietuvos atlikėjai, bet buvo pasiektas pagrindinis konkurso tikslas – skleisti ir puoselėti pilietiškumo idėją tarp jaunimo. Kaip teigia jaunieji dalyviai, šie organizuoti konkursai paskatino juos susimąstyti apie savo gimtąjį šalį, jos reikšmę ir svarbą.

,,Norėjau Jums padėkoti, kad organizuojate tokius konkursus. Nes bent jau mane tikrai privertė susimąstyti. Pradėjau galvoti, ką iš tikrųjų man reiškia Lietuva. Ar aš panaši į tikrą lietuvaitę? Ar ne gėda užsienyje sakyti iš kur atvykau? Daug apmąstymų“, – tokį laišką konkurso organizatoriams atsiuntė viena konkurso dalyvė Eglės Prakaitaitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis