Išgirsk neįgaliųjų balsą

Artėja metų šventės, kurios į kiekvieno žmogaus širdį atneša daugiau džiaugsmo ir laimės, šventos tylos ir susikaupimo. Mūsų ištarti žodžiai, rankos paspaudimas, artumo liepsnelė gali sušildyti ir sušalusią sielą. Ryt, gruodžio 13 d., Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks neįgalių vaikų ir jaunimo meninės raiškos konkursas „Aš ir tu – mes kartu“.

Pagrindinis šio projekto tikslas – negalią turintiems vaikams ir jaunuoliams sudaryti sąlygas bendrauti ir bandradarbiauti, per meninę veiklą išreikšti save.

Šiemet renginyje dalyvaus neįgaliųjų organizacijos iš įvairių Lietuvos miestų. Kiekviena organizacija išrinko geriausius atlikėjus iš savo vietovės. Šiame konkurse dalyvaus solistai, instrumentiniai ansambliai, vokaliniai kolektyvai, šokėjai, paruošę net po kelis pasirodymus! Jaunieji talentai sulėks iš visos Lietuvos: Utenos, Palangos, Vilniaus, Gargždų, Ukmergės, Lazdijų, Plungės ir kt.

Renginys bus ne tik muzikinio pobūdžio, tačiau ir su meninėmis interpretacijomis – bus parodytas pačių neįgalių vaikų pastatytas spektaklis.

Konkurso organizatorė LVJC Meninio ugdymo skyriaus koordinatorė Rasa Zaidovaitė įsitikinusi, kad Lietuvoje trūksta panašaus pobūdžio projektų, kuriuose ,,sveikieji“ išgirstų neįgaliųjų balsą. Šiame renginyje bus pristatyti visos šalies negalią turinčių žmonių kūrybiniai pasiekimai. „Tikimės, kad tai padės atkreipti visuomenės dėmesį, ugdys toleranciją ir padės užtikrinti lygias galimybes“, – sakė R. Zaidovaitė.

Visus konkurso dalyvius vertins Lietuvos ir vaikų jaunimo centro sudaryta vertinimo komisija. Kompetentingiausi pasirodymai bus įvertinti, o dalyviai apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Renginyje svečiuosis ir dovanos savo pasirodymus garsios Lietuvos papgrupės „Toxika“ ir „Kastaneda“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis