Interaktyvi televizija - NeTikS.lt

Šių metų gruodžio 27 d. startavo pirmoji Lietuvoje studentiška „internetinė televizija“ NeTikS.lt Tai Lietuvos studentų atstovybių sąjungos suburtos kūrybinės grupės inicijuotas projektas – internetinis portalas „ne tik studentams“.

Jame kiekvienas prisiregistravęs gali įkelti, žiūrėti video įrašus ar dalintis jais su kitais interneto vartotojais. „Šio videoportalo tikslas – ne tik palaikyti jaunų žmonių kūrybiškumą, meninius gebėjimus, bet ir skatinti studentus interaktyviame portale dalintis savo kasdienybės akimirkomis, pasiekimais, studentiško gyvenimo problemomis, skleisti savąsias idėjas ir požiūrį jauniems žmonėms aktualia tematika, susirasti bendraminčių bendrų projektų įgyvendinimui“, - trumpai NeTikS.lt idėją pristato Lietuvos studentų atstovybių sąjungos prezidentė Indrė Vareikytė.

Pasak Indrės, pasirinkta sparčiai populiarėjanti, dinamiška forma – videoportalas neturėtų nieko stebinti, juk studentų naudojamos mobiliosios technologijos, multimedijos įrenginiai leidžia bet kokioje aplinkoje fiksuoti įspūdingas akimirkas be papildomų pastangų.

"Kita vertus, studentai ir internetas – nebeišskiriami, o studentiškas gyvenimas kupinas pokyčių, emocijų, kurias skatinsime įamžinti interaktyvioje erdvėje,“ – neabejodamas papildo projekto koordinatorius Jonas Jovaišis.

Startavusiame videoportale studentus džiugins ir autorinių internetinės televizijos NeTikS TV laidų ciklas: aktualiausią studentišką informaciją aptars „Studentorama", pagalbos ir vertingų patarimų visada pateiks rubrika „Juoda ir Balta", o žaidimo „Kiaulė taupyklė" komanda mokys taupyti, naujų idėjų, keičiančių mus, o gal ir mus supančią aplinką netrūks rubrikoje „Padabink mano...", na, o NeTikS.lt lankytojų pamėgtus video reportažus apžvelgs „Video pieva".

Studentus projekto iniciatoriai skatina jau dabar susikaupti ir pasiruošti aktyviai dalyvauti videoportalo gyvenime siųsdami šmaikščius, originalius, intriguojančius, o gal net kompromituojančius vaizdo įrašus.

„Viliamės, kad interaktyvusis NeTikS.lt taps studentų interaktyvaus kūrybiškumo Meka. Kartu plėsis ir laidų tinklas, netrūks staigmenų ir naujienų. Tai lyg visų Lietuvos studentų videodienoraštis – jame jauni žmonės ras viską, kas smagu, aktualu, nauja, o gal sena, bet patikrinta. Tai vieta, kurioje svarbu viskas: pradedant studijomis, aukštąja mokykla, dėstytojais, grupiokais ir baigiant renginiais, gyvenimu bendrabučiuose ir, žinoma, meile bei laisvalaikiu“ – sako J. Jovaišis.

Portalo www.NeTikS.lt kūrybinė grupė jau nuo gruodžio 27 – tosios laukia jaunų, veržlių, novatoriškų idėjų, entuziasmo, aktyvaus dalyvavimo konkursuose, pašėlusių vaizdelių iš studentiškos bet „nerutiniškos“ kasdienybės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis