Vilnių pasiekė per žemyną keliaujančios jaunųjų europiečių fotografijos

Visoje Europoje vykusio nuotraukų konkurso „European Vibes“ („Europos virpesiai“) parodą jau gali pamatyti ir vilniečiai. Iš beveik tūkstančio nuotraukų atrinktos 25 geriausios per kelis mėnesius apkeliavo net 30 Europos valstybių sostinių bei apsilankė Aleksandrijos bibliotekoje Egipte.

Parodą Vilniuje iki vasario 4 d. galima apžiūrėti Vilniaus universiteto Centrinių rūmų pirmajame aukšte (Universiteto g. 3).

Praėjusių metų vasarą Jaunųjų Europos federalistų organizacijos („JEF Europe“) surengtam konkursui nuotraukos suplaukė iš visų Europos valstybių. Nugalėtoja tapo Bulgarijos studentė Aleksandrina Mitkova Tozeva.

Tarp 25 parodai atrinktų darbų galima pamatyti, kaip Europos virpesius supranta jaunimas iš Belgijos, Graikijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, o taip pat iš Lietuvos bei kitų valstybių.„Itin spalvinga ir skirtingų tautų jaunimo išreikšta Europos idėja šiose 25 darbuose puikiai atsiskleidžia. Vienam Europa – tai draugai, kitam – kelionės, trečiam – Europos simbolika, bet visuose darbuose matyti, jog tai jauno žmogaus, europiečio vizija“, - sako konkurso partnerių Lietuvos jaunųjų Europos federalistų organizacijos (LJEF) pirmininkė Vaida Česnulevičiūtė.

Geriausius darbus rinko vertintojai iš skirtingų Europos institucijų, tarp kurių buvo ir du Europos Komisijos nariai.

Iš Lietuvos paroda savo kelionę tęs į paskutines dvi neaplankytas valstybes – Bulgariją bei Portugaliją. Parodoje eksponuojamas nuotraukas internete galite pamatyti

  • čiačia.

  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis