Alternatyvaus metalo pionieriai grįžta

Po daugiau nei metus trukusios tylos į sceną grįžta vieni iš nu/alternative metal pradininkų Lietuvoje - kauniečiai „LinFeng“. Nusprendę vėl groti drauge linfengai visus pasiilgusius modernaus metalo skambesio vasario 9 d., 20:00 kviečia į muzikos barą „Aiax“, Kaune.

Renginyje scenos senbuviams talkins jauna, tačiau jau spėjusi užsitikrinti sunkiosios muzikos gerbėjų dėmesį grupė „Critical Hit“.

„LinFeng“, pradėjusi savo veiklą 2002 metais, puikiai žinoma Lietuvos sunkiosios muzikos mėgėjams. Nuo to laiko pasikeitė keli nariai, tačiau grupės branduolys, gitaristas Giedrius „Jumbas” ir būgnininkas Mindaugas, išliko iki šių dienų.

Viena iš pirmųjų nu metal stiliaus grupių Lietuvoje, anot jos narių, matė visko. Per šešerius kūrybos metus grupė išleido 7 albumus, aktyviai koncertavo.

Bene didžiausiu grupės pasiekimu galima laikyti pergalę LRT organizuotame konkurse „Būk artistas“, po kurios grupė turėjo galimybę išvykti į Austrijoje vykstantį jaunų grupių festivalį "European Music Meeting`03".

Nufilmuotas profesionalus video klipas, įrašyta keletas dainų „Explosive" studijoje. „LinFeng“ Austrijoje ir Slovėnijoje koncertavo kartu su žymiomis sunkiosios muzikos grupėmis „Emil Bulls“, „Benediction“ ir „Grave“. Ši kelių savaičių kelionė jaunajai grupei atnešė dar daugiau populiarumo ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Grupės, kuriai ne kartą teko groti vienoje scenoje su žymiomis Lietuvos grupėmis bei atlikėjais, veikloje metų pertrauka atsirado dėl grupės narių užimtumo ir veiklos su kitomis grupėmis bei projektais: gitaristas „Mr. Jumbo“ sėkmingai vysto savo solo projektą, bei groja hard’n’heavy grupėje SBS, bosistas „Karew“ - ska/punk kolektyve “Popgrupė”, bei padeda jauniems atlikėjams. Nepaisant darbų gausos, „LinFeng“ nusprendė grįžti tam, kad vėl išvystų seniai matytus gerbėjų veidus.

„Critical Hit“ 2006 metais įkūrė du kauniečiai Arnas ir Kulis iširus jų pankroko grupei. Grupė daug laiko ieškojo savo stiliaus, kuris tebesiformuoja iki šiol. Nors dabartinę grupės kūrybą galima būtų įvardinti kaip nu/alternative metal, patys grupės nariai teigia, jog šiuo metu „Critical Hit“ kūryba krypsta į post alternative metalcore stilių. „Critical Hit“ - jauna, bet jau neblogai sunkiosios muzikos mėgėjams žinoma grupė.

Rašykite ir klauskite psichologės el. paštu psichologija@delfi.lt.Atsakymai pasirodys DELFI Gatvės rubrikoje „Psichologas pataria”.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis