Duris atveria klubas „Musė"

Pastaruoju metu Lietuvoje atgimsta gyva muzika: atsiranda vis daugiau įvairių stilių atlikėjų, žmonės nori matyti ne vien prie grotuvų palinkusius didžėjus. Tačiau miestuose pastebimas koncertams skirtų erdvių trūkumas.

Užsidarius keliems klubams, ši problema dar labiau paaštrėjo. Bet, kaip sakoma, gera vieta ilgai tuščia nebūna. Ilgamečiai sostinės alternatyvios scenos atstovai „Spički“ su draugais nusprendė nelaukti kitų malonės ir patys atidaro klubą.

Vilniuje duris atveria naujas klubas „Musė” (Jakšto g. 9), įsikūręs šalia buvusio „Vaidilos” teatro. Jaukioje muzikinėje-kinematografinėje aplinkoje pasirodys įvairūs nekomerciniai atlikėjai, o pabendrauti bus galima prie mėgstamo gėrimo bokalo su paprastais, bet ne prastais užkandžiais. Grojant diskžokėjui, galima išbandyti jėgas prie futbolo stalo ar kitų stalo žaidimų.

Pagrindinė klubo idėja – vengti bet kokios krypties fanatizmo bei politikos. Juk kartais norisi tiesiog pabūti tarp malonių ramių žmonių, pabendrauti ir paklausyti geros muzikos ar pažiūrėti gerą filmą.

Alternatyvi muzika – labai plati sąvoka, apimanti įvairiausius stilius. „Musė” sieks tapti vieta, kur galima gyvai pamatyti tuos atlikėjus, kurių negroja komercinės radijo stotys, o jų įrašus sunku rasti parduotuvėse. Tačiau šie muzikantai įdomūs ir gerai žinomi savo „scenose”, jų kūryba dažnai originalesnė ir įdomesnė nei įprastas Lietuvoje daug kartų perplautas muzikinis „faršas”.

Klubas „Musė” duris atvers jau šį savaitgalį. Vasario 8 d. čia pasirodys tikra Vilniaus underground'o rinktinė, kurioje groja esami ir buvę grupių „Bad Disposition“, „Bora“, „Erkė Maiše“, „Toro Bravo“, „Turboreanimacija“ nariai, o vasario 9 d. klubas kviečia į akademinio jaunimo numylėtinių grupės „$PORTAS“ pasirodymą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis