Išskirtinis „Nightwish“ interviu DELFI (video) (nuotraukų albumas)

Sekmadienį Vilniuje vykęs suomių simfoninio metalo grupės „Nightwish“ koncertas Siemens arenoje sutraukė apie 7000 žmonių. Susirinko ne tik jaunieji sunkiosios muzikos gerbėjai, bet ir kur kas solidesnio amžiaus asmenys.

Kas juos domina metalo renginyje? „Čia ne koks pigus pienburnių pasirodymas, „Nightwish“ labai kokybiškai atlieka metalą. Jų galima klausyti, o ne kratytis, kol kaklas nelaiko…“- sakė vidutinio amžiaus žilas koncerto dalyvis. - O „Pain“… Jie paprasti, irgi gan melodingi. Man primena senąjį, mano laikų metalą, todėl ir atėjau.“

„Nightwish“ apšildė švedų industrinio metalo grupė „Pain“, vos pernai išleidusi labai sėkmingą albumą „Psalms of Extinction“. Idėjinis „Nightwish“ vadas Tuomas paklaustas, kodėl buvo pasirinkta būtent ši apšildanti metalo grupė, teigė, kad jie jau seniai yra gan geri draugai. Nors grupių muzikos stiliai skiriasi, visada malonu, kai tavo kūrybą kažkas papildo, sakė jis.

„Nightwish“ į Vilnių atvyko šeštadienio vakare, tačiau dėl blogo oro ir nuovargio grupė sostinėje nieko nespėjo aplankyti. Suomiai mieliems lietuviams negailėjo pagyrų ir džiaugėsi turą per Europą pradedantys būtent čia.

„Siemens“ arenoje „Nightwish“ pristatė pernai išleistą albumą „Dark Passion Play“. Koncertinėje programoje nuskambėjo ir pora senų, pirmuosiuose albumuose pasirodžiusių dainų „Ever Dream“, „Wishmaster“…

Suomiai nustebino įspūdingu ugnies šou bei pirotechnikos reginiu. Beveik per kiekvieną dainą, arenos lubas rėmė ugnies kamuoliai, ant žiūrovų galvų krito dirbtinis sniegas, konfeti…

Vis tik toks pasirodymas patiko ne visiems. Pasibaigus koncertui alternatyvios muzikos gerbėjas Tadas pripažino, kad tikėjosi kur kas mistiškesnio reginio, o ne pigių ugnies efektų: „Nightwish“ - ne reginio grupė, nors jie ir keičiasi“.

Prieš pora dienų Vokietijoje vykusiame muzikos apdovanojimų renginyje „Echo“, „Nightwish“ pelnė apdovanojimą kaip geriausia metų alternatyvios muzikos grupė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis