Gatvės šokio turnyre nugalėjo draugystė (nuotraukų albumas) (video)

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Akropolyje“, parduotuvėje „Sportland“ buvo tiek žmonių, kiek nebūna ir per didžiausius išpardavimus. Čia būriavosi minios gatvės šokio – hiphopo, breiko, street dance stiliaus – gerbėjų. Mėgėjų gatvės šokio konkursas Vilniuje sulaukė beveik pusšimčio dalyvių ir dar dvigubai daugiau žiūrovų.

Pademonstruoti savo sugebėjimus ir susirungti dėl pagrindinio prizo panoro net 42 merginos ir vaikinai. Pagal Dj Emilio muziką kiekvienas per trisdešimt sekundžių turėjo parodyti, kaip sugeba išlaisvinti mintis ir atpalaiduoti judesius.

Aistros virė ne tik šokių aikštelėje, bet ir tarp susirinkusios publikos, kadangi už geriausiai pasirodžiusius plojimais balsavo žiūrovai. Atėjus akimirkai nuspręsti, kas patenka į kitą etapą, užvirdavo tikras mūšis.

Renginio vedėjas, žinomas šokėjas ir šokio mokytojas Dainius Žebrauskas – Skruzdėliukas ne kartą siūlė dalyviams pratęsti kovą, kad susirinkusieji tvirtai įsitikintų, kas turi laimėti ir kovoti dėl pagrindinio prizo – „Sportland“ įsteigto 300 litų čekio.

Pademonstruoti savo sugebėjimus veržėsi ir vyriausiųjų klasių moksleiviai, ir trylikamečiai paaugliai. Jie vienas kitam negailėjo draugiškų replikų ir patarimų: „Tu jau kartojiesi!”, „Šitie judesiai kaip iš filmo!”.

Į finalą patekę vilniečiai Sita Juočerytė ir Edvinas Brasas savo šokį dėl pergalės taip pat tęsė ne vieną minutę. Ir Edvinas, ir Sita šoko pritrenkiančiai ir niekuo nenusileido filmo „Šokis hip – hopo ritmu“ herojams.

Kol publika porą minučių klykė ir plojo renginio vedėjas Skruzdėliukas pasiūlė apdovanoti juos abu: „Šie žmonės vienas kitam nenusileido, manau, jie draugiškai pasidalins prizą“. Sitai ir Edvinui atiteko piniginis prizas, kvietimai į filmą bei pirmosios filmo „Šokis hip – hopo ritmu“ dalies DVD.

Konkurse pasirodė ir žinomo šokėjo, populiarios „F.U. šokių studijos“ dėstytojo Audriaus Jokubausko auklėtiniai.

Kaune ir Klaipėdoje surengtuose mėgėjų gatvės šokio konkursuose lyderiai buvo kur kas ryškesni. Kaune vykusiame konkurse triumfavo Julius Nosovas, o Klaipėdoje - Aušra Vitkalovaitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis