Klube „Pacha” jaunasis DJ susitiks su užsienio žvaigždėmis (video)

Šv.Velykų savaitgalį sostinės Ibizos dvasia persmelktame klube „Pacha“ – dar daugiau didžėjų, naujausios muzikos ir plačiausių šypsenų. Velykinius margučius klube ridens svečiai iš Suomijos ir Ukrainos bei pripažinti ir dar nepažinti Lietuvos diskžokėjai.

Linksmybių maratonas klube startuos penktadienį, kartu su vienu įdomiausių vardų Skandinavijos klubinėje kultūroje – „Komytea“. Dar prieš dešimtmetį Suomijos Turku mieste susikūręs prodiuserių duetas ilgą laiką geriau žinomas buvo tik Šiaurės Europoje.

„Komytea“ bomba sprogo pernai, kai jų išleista plokštelė „Soldiers of Karkadu“ padarė įspūdį tokiems veikėjamas kaip Markus Schultz, Steve Lawler ar Desyn Massielo ir įsiveržė į viso pasaulio šokių aikšteles.

„Komytea“ skambesys – griežtas ir šaltas, todėl jis turėtų įpūsti gaivios skandinaviškos vėsos į Ibizos karščiu alsuojančią Vilniaus „Pacha“, – pasakojo klubo atstovai. Kartu su „Komytea“ prie „Pacha“ grotuvų stos ne tik klubo rezidentas Recoco, bet ir kaunietis DJ Modaco.

Galimybę groti klube „Pacha“ aštuoniolikmetis jaunuolis iškovojo, dalyvaudamas naujienų portalo „Delfi.lt“ ir „MTV“ organizuotame jaunosios kartos DJ konkurse.

Jaunasis debiutas ketina nustebinti išrankią ir išlepintą Vilniaus publiką. Kaunietis DJ Modaco jau ne pirmą kartą groja ir šokdina publiką klubuose. „Pachos“ lankytojams jis žada jaunatvišką, išskirtinį ir kiek kitokį jaunosios DJ kartos pasirodymą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis