Antrasis jaunosios roko kartos koncertas

Jau antrą kartą Kaune rengiamas koncertas „Jaunoji Rock Karta“. Projekto tikslas - suteikti jauniems muzikantams ar neseniai susibūrusioms grupėms galimybę pasirodyti ant didžios roko muzikos scenos.

Kovo 21-ą dieną muzikiniame bare „Aiax“gros dvi muzikos mėgėjams dar labai mažai žinomos grupės „Rose smell“ iš Jonavos ir „Silent Thrill“ iš Kauno.

Pirmasis tokio pobūdžio renginys vyko prieš mėnesį ir jo metu pasirodė du Kauno kolektyvai „Geltoni Radijatoriai“ ir „Affection“.

Grupė „Rose smell“ tai keturių jaunų merginų iš Jonavos kolektyvas. Susibūrusios mažiau nei prieš metus, merginos jau kelis kartus pasirodė gimtajame mieste, tačiau dar nėra išbandžiusios savęs už Jonavos ribų.

Kitas pasirodymas grupė –„Silent thrill“. Tai vos sausio mėnesį susibūrusi kauniečių komanda, sceninį krikštą jie gavo Valentino dieną vienoje Kauno mokykloje.

Nors grupės koncertus vis dar galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų, tačiau visiškai nežinomais jų pavadinti negalima: daina „My Open Space“ susilaukė palankių atsiliepimų iš Jungtinių Valstijų Filadelfijos internetinės radijo stoties klausytojų.

Kaip teigia patys muzikantai: „Esame energingi, entuziastingi ir turime spalvingą ateities viziją, kurią norime plėtoti, vystyti ir dalintis su plačiąja klausytojų auditorija. Skleidžiame savo žinutę per muziką ir tikimės būti išgirsti.“

Koncerto organizatoriai tikisi ir toliau tęsti ciklą „Jaunoji Rock Karta“ ir bent kartą į mėnesį rengti jaunųjų atlikėjų pasirodymus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis