Nuo dainuojamosios poezijos iki dainuojamosios ironijos

Šių metų balandžio 5 dieną Kauno muzikos bare „Aiax“ vyks jau antrasis renginių ciklo „Kitokia akustika“ koncertas. Nuo pat pirmojo koncerto, šių akustinių vakarų tikslas - laužyti nusistovėjusius akustinių koncertų standartus bei formatą.

Tęsiant šias tradicijas, trečiosios „Kitokios akustikos“ dalies tema - nuo dainuojamosios poezijos iki dainuojamosios ironijos“. Renginyje savo kūrybą bei sugebėjimus d

Jonas ir Tomas - pankroko grupės „Geltoni radijatoriai“ įkūrėjai, kartu grojantys jau penkerius metus. Kūrybingas, jaunatviškas bei linksmas duetas klausytojams pateiks dainas kuriose galima atrasti ir lyrikos, ir ne visai rimtų tekstų. Jonas ir Tomas atskleis dabartinio jaunimo nuotaikas bei dvasią.

Vilius - nuo paauglystės grojantis gitara, kandžiai ironiškų savos kūrybos dainų atlikėjas. Muzikantas taip pat neslepia, jog didžiulę įtaką jo kūrybai padarė legendinis Viktoras Cojus.

Savo dainose Vilius originaliais tekstais pašiepia jį supantį susvetimėjusį pasaulį, kupiną nepageidaujamų procesų, tuo pačiu negailėdamas kritikos strėlių ir sau.

Viliaus kūryba - tai ironijos bei linksmumo kauke pridengtas protestas prieš dabartinę sistema bei visuomenę.emonstruos duetas Jonas ir Tomas, bei solo atlikėjas Vilius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis