Naujoji lietuviško heavy metalo banga kyla! (audio)

Muzikos leidėjų kompanija „Ledo Takas Records“ pristato debiutinį „Soul Stealer“ albumą. Pranešimo spaudai teigimu, įrašas pasirodys balandžio 21-ąją. „Soul Stealer“ - tai naujoji debiutuojanti „Eurovizijos“ laimėtojo Jeronimo Miliaus grupė. Joje ilgaplaukis gražuolis - vokalistas.

Debiutinis vilniečių metalistų albumas bus platinamas tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Oficiali albumo išleidimo data Lietuvoje – balandžio 21 d., užsienyje – gegužės 5 d.

Muzikos leidėjai tikisi, jog būtent „Soul Stealer“ albumas pasitarnaus, skatinant užsienio platintojų susidomėją lietuviška sunkiąja muzika.

Lietuvoje „Soul Stealer“ albumą nuo balandžio 21 dienos bus galima įsigyti visuose prekybos tinkluose. Antrojoje balandžio pusėje gerbėjams bus pristatyta ir įvairi grupės atributika: vyriški bei moteriški marškinėliai, plakatai, lipdukai, ženkliukai ir t.t.

„Soul Stealer“ albumo pristatymas ir koncertinis grupės sugrįžimas įvyks balandžio 26 dieną „Mulen Ružo“ klube Vilniuje.

http://g.delfi.lt/m/pc/20080403144733.dar_nevelu.mp3 Soul Stealer - Dar nevėlu

„Soul Stealer“, anksčiau buvę žinomi kaip „Soul Brothers“, yra tradicinio heavy metalo grupė iš Vilniaus, kuri nuo pat susikūrimo 2003 metais grojo tradicinę harmoningą heavy metalo muziką.

Jų koncertai jau keletą metų sutraukia sausakimšas klubų sales, o ištikima gerbėjų kolona visad lydi grupę ir festivaliuose, kuriuos Lietuvoje „Soul Stealer“ aplankė veikiausiai jau visus.

Ambicinga penkeriukė į save dėmesį atkreipė šią žiemą, kai, pasirinkus naują pavadinimą, buvo imta rengti naujo albumo medžiaga.

„Soul Stealer“ – ideali terpė atsiskleisti lietuviškai sunkiosios scenos specifikai. Sakoma, jog lietuvių kalba yra antroji pagal dainingumą po italų, tad „Soul Stealer“ tekstai, kurių dauguma yra lietuviški, gali tapti netikėtu atradimu kur kas platesniam klausytojų ratui.

Nederėtų pamiršti ir gitaristo Enriko indėlio į kūrybą, nes jis – pagrindinis „Soul Stealer“ muzikos autorius ir idėjų generatorius. Enrikas jau keletą metų sėkmingai dalyvauja ir „Obtest“ veikloje, ši grupė šiuo metu pripažįstama kaip svarbiausio lietuviško metalo skleidėja užsienyje.

Klavišininkas Vytautas, ilgus metus grojęs įvairiose hard’n’heavy metalo grupėse [„Ruination“, SBS, „Shadowdances“], savo patirtimi ir energija prideda kolektyvui solidumo.

„Soul Stealer“ debiutiniame albume siūlo dešimties solidžių, išdirbtų ir pašėlusių kūrinių užtaisą. Dainos, kurios jau puikiai žinomos koncertų lankytojams, pagaliau įgaus išliekamosios vertės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis